سیستم ارتباطی بی‌سیم ایرپلی به ویندوز ۱۰ میاید

پس انتشار تصمیم شرکت اپل برای ارائه مجوز توسعه سیستم ارتباطی ایرپلی به شرکت‌های سازنده تلویزیون‌های هوشمند در جریان  نمایشگاه CES 2019 حالا مشخص شده که این سیستم ارتباطی می‌تواند در آینده به دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ نیز راه بیابند.

کاربران نسخه هوم ویندوز ۱۰ با مشکلات مربوط به آپدیت‌های اجباری مواجه شده‌اند

شرکت مایکروسافت به تازگی مجموعه‌ای از آپدیت‌های اجباری را برای نسخه هوم ویندوز ۱۰ منتشر کرده است که باعث اعتراض و عدم رضایت بسیاری از کاربران شده است.

کورتانا در فرایند نصب و راه اندازی ویندوز ۱۰ ساکت می‌ماند

شرکت مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته در عرضه بیلدهای جدید ویندوز ۱۰ صدای کورتانا را از بخش راه اندازی دستگاه‌ها حذف کند. بر این اساس کاربرانی که پس از عرضه آپدیت ژانویه ۲۰۱۹ اقدام به نصب نسخه‌های آخر ویندوز ۱۰ می‌کنند دیگر با صدای آزار دهنده کورتانا مواجه نخواهند شد. شرکت مایکروسافت در توسعه آپدیت‌های پیشین ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۸ دستیار صوتی کورتانا را در بخش فعال سازی و روشن کرده بود. کاربران در زمان راه اندازی اولیه دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ با صدای کورتانا مواجه می‌شدند که به صورت صوتی می‌توانست کاربران را در زمینه راه اندازی
ادامه مطلب…

گوگل کروم در ویندوز ۱۰ مجهز به حالت تاریک می‌شود

تنها چند هفته از انتشار شایعات مربوط به تلاش گوگل برای عرضه خالت تاریک در مرورگر کروم برای ویندوز ۱۰ و مک او اس موهاوه می‌گذرد که حالا این کمپانی  این مسئله را تائید کرده است. بر اساس گزارش جدید شرکت گوگل، حالت تاریک نهایتاً تا چند ماه دیگر آماده عرضه به نسخه عمومی کروم می‌شود و پس از آن کاربران می‌توانند بدون هیچ مشکلی از این حالت استفاده کنند.

هشدار: آپدیت جدید ویندوز ۱۰ دسترسی ادمین را حذف می‌کند!

بر اساس گزارش‌های جدیدی که از طرف کاربران ویندوز ۱۰ منتشر شده، آپدیت الحاقی جدیدی که به تازگی به عنوان بخش جدیدی از آپدیت اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شده است دسترسی ادمین را از حافظه‌های محلی دستگاه‌ها حذف می‌کند.