استعلام کارت VIP

برای استعلام گارانتی کلیک کنید

کارت VIP مشتریان شرکت امتداد پارسه:

شرکت امتداد پارسه جهت رفاه حال مشتریان خود در نظر دارد خدماتی ویژه را از طریق کارت VIP به مشتریان ارائه دهد. بر همین اساس مشتریان عزیز میتوانند با تهیه کارت VIP از این خدمات بهره مند شوند.
دارندگان این کارت می توانند از شرایط و خدمات خاصی که شرکت امتداد پارسه در نظر گرفته است؛ بهره مند شوند.


شرایط:

 • با وجود اینکه شرکت مایکروسافت به تنهایی خدمات گارانتی لوازم جانبی را ارائه میدهد، اما خدمات ارائه شده در کارت VIP شامل این خدمات نمی‌شود و امتداد پارسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال لوازم جانبی ندارد.
 • در صورت ایجاد مشکل سخت افزاری، خدمات تعویض دستگاه برای دارندگان کارت VIP ظرف مدت یک هفته انجام خواهد شد.
 • امکان تعویض دستگاه در مدت اعتبار کارت یک بار می باشد و در صورت خرابی مجدد دستگاه در طی دوره گارانتی بین المللی با پرداخت هزینه حمل (300$) صورت خواهد گرفت .
 • دارندگان کارت VIP تنها یک بار در تمام مدت اعتبار کارت میتوانند از خدمات تعویض امتداد پارسه استفاده کنند.
 • گفتنی است که در صورت خرابی مجدد و در طی دوره گارانتی بین المللی، مشتریان میتوانند با پرداخت هزینه حمل و نقل دستگاه (300 دلار آمریکا) از خدمات تعویض بین المللی استفاده کنند.
 • لازم به ذکر است که دستگاه تعویض شده طبق شرایط شرکت مایکروسافت بدون جعبه و بسته بندی ارائه می‌شود. بر همین اساس شرکت امتداد پارسه به منظور جلوگیری از فعالیت افراد فرصت طلب، دستگاه را بدون جعبه به مشتریان ارائه می‌دهد.

گارانتی سازنده ( این متن ترجمه دفترچه راهنما دستگاه سرفیس می باشد )

این گارانتی از طرف شرکت مایکروسافت به شما داده شده است و شرایط آن بر اساس کشور ارائه دهنده خدمات محدود است.
با خرید سرفیس از مراکز مجاز، شما شرایط گارانتی را قبل از استفاده پذیرفته اید. قبل از استفاده لطفا موارد ذکر شده در گارانتی را بخوانید. اگر شما این گارانتی را نمی‌پذیرید از سرفیس و لوازم جانبی آن استفاده نکنید و آن را به صورت استفاده نشده به فروشنده بازگردانید.

 1. گارانتی
  1. مدت زمان طول دوره ارائه خدمات گارانتی و استفاده از شرایط آن، یک سال پس از تاریخ خرید دستگاه است.(در صورت استفاده عادی، سرفیس و لوازم جانبی آن دچار اختلال کارکرد نخواهند شد.)
  2. این گارانتی فقط شامل سرفیس و لوازم جانبی آن است. مایکروسافت به لوازم دیگر و شرایط دیگر خدمات نخواهد داد.
  3. اگر قانون کشور محل زندگی شما، دستور العمل های خاص برای گارانتی داشته باشد، خدمات گارانتی در این شرایط خاص به فروشنده واگذار می‌شود. ممکن است مدت زمان اعتبار گارانتی در این شرایط محدودیتهای سابق را نداشته باشد.
 2. مدت زمانبدون در نظر گرفتن شرایط خاص، مدت زمان اعتبار گارانتی شما به قوانین کشوری که در آن زندگی می‌کنید ربط دارد. مایکروسافت در شرایط معمول 1 سال گارانتی را از زمان خرید به شما می‌دهد که شامل گارانتی سخت افزاری محصولات سرفیس است.
  این خدمات تنها به شرط خرید از فروشنده مجاز ارائه می‌شود.
 3. منطقهاین گارانتی تنها در کشوری که سرفیس در آن خریداری شده مجاز است.
  شما باید از قوانین واردات و صادرات کشور خود آگاه باشید. این قوانین می تواند بر اساس کشوری که در آن ساکن هستید متفاوت باشد. شما با خرید این محصول، خود به خود این شرایط را پذیرفته اید.
 4. چگونه خدمات گارانتی را دریافت کنیم
  1. قبل از شروع فرایند دریافت گارانتی لطفا از نکات عیب یابی در وب سایت ما استفاده کنید.
  2. اگر نکات عیب یابی مشکل را حل نکرد، از فرایند امداد آنلاین استفاده کنید.
  3. از داده ها و برنامه های ذخیره شده خود بکاپ بگیرید. و بعد از آن دستگاه را به بخش گارانتی بفرستید.
  4. از تمام داده ها و برنامه های ذخیره شده در سرفیس بکاپ بگیرید و یک کپی از آن را در جای امن نگه دارید.
  5. تمامی موارد شخصی خود را پیش از ارسال به فروشنده مجاز پاک کنید.
 5. مسئولیت های مایکروسافت
  1. بعد از اینکه سرفیس خود را به یک فروشنده مجاز برگردانید مایکروسافت آن را به صورت قانونی مورد بررسی قرار میدهد.
  2. اگر فروشنده مایکرسافت تعیین کرند که لوازم جانبی سرفیس به دلیل ضربه کار نمیکند، فروشنده حق دارد خدمات گارانتی به شما ندهد.
  3. پس از تعمیر یا تعویض دستگاه سرفیس تحت پوشش گارانتی همچنان تا زمان پایان گارانتی شما به قوت خود باقی خواهد ماند.
  4. مسئولیت تعمیر و تعویض محصولات مایکروسافت بر اساس قوانین کشور ها در شرایط مختلف متفاوت بوده و ممکن است مایکروسافت به جای ارائه خدمات، پول محصول را به شما برگرداند.
  5. اگر دستگاه سرفیس پس از پایان مهلت گارانتی مشکل پیدا کنند هیچ خدماتی ارائه نخواهد شد پس از پایان دوره گارانتی مایکروسافت میتواند برای تعمیر و تشخیص مشکل دستگاه شما هزینه از شما دریافت کند.
 6. شرایط نقض گارانتی
   1. مایکروسافت در موارد زیر موظف به ارائه خدمات گارانتی نیست.
    1. ضربه فیزیکی به محصول استفاده شده و محصولی که از طرف مایکروسافت فروخته نشده( منظور دستگاه‌های غیر اصل و دستگاه هایی است که از فروشنده های مجاز خریداری نشده) .
    2. دستگاهی که باز شده باشد، دستکاری شده باشد، مکانیزم های امنیتی آن دچار اختلال شده باشد و یا کارشناس تشخیص دهد که دستگاه قبلا توسط شخص غیر مجاز باز شده باشد .
    3. ضربه خارجی و فیزیکی به دستگاه مثل افتادن یا شکستگی آب خوردگی باعث از بین رفتن گارانتی می‌شود.
    4. خش خوردگی و سابیدگی
    5. تعمیر شده توسط هرکسی غیر از نمایندگی مجاز مایکروسافت
   2. مایکروسافت در برابر استفاده از سیستم عامل های غیر ویندوز مسئولیتی ندارد و این مسئله باعث لغو گارانتی خواهد شد.
   3. این گارانتی همچنین در برابر مواردی که با گذشت زمان خراب می‌شوند مسئولیتی ندارند؛ مگر اینکه عیب بررسی شده قبل از استفاده کردن ایجاد شده باشد

  مایکروسافت هیچ تضمینی در برابر کارکرد دستگاه در هنگام استفاده های ناصحیح ندارد.

موارد استثنا

براساس قانون هر کشور ممکن است بعضی از مسائل ذکر شده توسط مایکروسافت تغییر پیدا کند. اما با این حال مایکروسافت در هیچ کشوری مسئولیت از دست رفتن اطلاعات شما را بر عهده نگرفته و مسئولیت حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شما با خودتان است.

موارد دیگر

اگر تلاش برای تغییر و دستکاری سرفیس کنید، ممکن است کارکرد دستگاه دچار اختلال شود از همین رو مایکروسافت هیچ تضمینی در برابر دستگاه های دستکاری شده ندارد.