تایپ کاور و کیبورد سرفیس ( Surface Type Cover and Keyboards )

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش دادن همه 6 نتیجه

کیبرد و تایپ کاور سرفیس بدون شک کاربردی‌ترین ابزاری است که شرکت مایکروسافت در تولید لوازم جانبی تبلت‌های سرفیس به آن پرداخته است. مایکروسافت همواره روی این موضوع تاکید داشته که اتصال کیبرد و تایپ کاور سرفیس می‌تواند تبلت‌های سرفیس را به جایگزینی مناسب برای لپ‌تاپ‌ها تبدیل کند.

این ابزار از طریق اتصال مگنتی ویژه، به کامپیوترهای سرفیس متصل می‌شود و از طرف دیگر به سادگی امکان دسترسی به کیبورد فیزیکی و تاچ پد را فراهم می‌آورد تا تجربه‌ی کار با این محصولات، در مقایسه با لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای دیگر محدودیتی نداشته باشد. در حقیقت کیبرد و تایپ کاور سرفیس تکمیل‌کننده‌ی تجربه‌ی کاربری و استفاده از تبلت‌های سرفیس است و بهترین کاربری از سیستم عامل ویندوز را به شکلی که تا پیش از این ندیده‌اید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

دیگر کاربردی که برای کیبورد تایپ کاور در نظر گرفته شده، محافظت از نمایشگر و ایجاد ظاهری منحصر به فرد به تبلت‌های سرفیس است. این عملکرد در نسل‌های جدید تبلت‌های سرفیس پرو که برای مدل‌های ۲۰۱۹ به بعد طراحی شده، کامل‌تر هم شده است و امکان محافظت و نگهداری قلم نسل جدید سرفیس را نیز در خود جای داده شده است.

کیبورد تایپ کاور که توسط شرکت مایکروسافت و به صورت اختصاصی برای سرفیس پرو 3 تا 7+ تولید شده، مجهز به کلید‌های مکانیکی با چینش QWERTY همراه با کلید‌های F1 تا F12 است. یکی از نکات مهمی که در صفحه‌ی کلید این محصول در نظر گرفته شده، بک‌لایت مناسب برای تک‌تک دکمه‌ها است که باعث می‌شود تا امکان تایپ آسان، در محیط‌های تاریک نیز فراهم باشد. این محصول دارای حسگر شتاب‌سنج برای تشخیص زمان باز و بسته شدن تایپ کاور از روی نمایشگر است تا به صورت هوشمند نمایشگر امکان پاسخ‌دهی به آن را داشته باشد.

از مشخصه‌های مهم این محصول می‌توان به طراحی نازک و البته ارگونومیک آن اشاره کرد. کیبورد تایپ کاور سرفیس کمتر از ۵ میلی‌متر ضخامت و حدود ۲۸۰ گرم وزن دارد که در نتیجه‌ی این موضوع، حضور آن در زمان حمل سرفیس احساس نمی‌شود و مزاحتی برای همراه داشتن همیشگی آن در کنار یک کامپیوتر قدرتمند، اما کوچک ایجاد نمی‌کند. تاچ پد در نظر گرفته شده برای این تایپ کاور شامل یک مستطیل ۴۴ در ۸۹ میلی‌متری است که امکان کنترل دقیق نشان‌گر ماوس در محیط ویندوز و اپلیکیشن‌های مختلف را فراهم می‌آورد. در اطراف تاچ پد نیز جایگاه ویژه‌ای برای قرار گرفتن کف دست‌ها در نظر گرفته شده تا به سادگی بتوان تجربه‌ای بی‌نظیر از تایپ ۱۰ انگشتی را نیز داشت.

کیبرد سرفیس گو نیز دقیقا با همان مشخصه‌های کیبورد تایپ کاور، اما در ابعادی کوچک‌تر و متناسب برای تبلت‌های سرفیس گو، طراحی و ساخته شده است.

کیبورد Type Cover سرفیس پرو X و سرفیس پرو 8 در مقایسه با کیبورد تایپ کاور سرفیس امکاناتی مشابه را ارائه می‌دهد؛ البته با این تفاوت که در بخش بالایی این محصول، جایگاهی ویژه برای قرارگیری سرفیس اسلیم پن نیز در نظر گرفته شده است.

یکی از مشخصه‌هایی که مایکروسافت در طراحی و ساخت کیبرد و تایپ کاور سرفیس در نظر گرفته، مربوط به ظاهر این محصولات می‌شود. کیبورد Cover سرفیس پرو X و سرفیس پرو 8 از متریال با کیفیت آلکانترا و در رنگ‌های مختلف ساخته شده که در کنار ظاهر لوکس و خارق‌العاده‌ی خود، دوام بسیار زیادی برای کارکرد طولانی مدت در اختیارتان قرار می‌دهد.

به طور کل، کیبورد و تایپ کاور سرفیس ابزاری است که تجربه‌ی کاربری و استفاده مداوم از تبلت‌های سرفیس را به تکامل می‌رساند و باعث می‌شود تا کارها در دستگاهی کوچک، مثل تبلت‌های سرفیس به بهترین شکل ممکن انجام شود.