در حال نمایش 5 نتیجه

14,000,000 ریال16,000,000 ریال
5,000,000 ریال
5,000,000 ریال

بررسی کیف و کاورهای مناسب برای سرفیس

محافظت و نگهداری یکی از مهم‌ترین مسائل در استفاده از لوازم الکترونیکی همراه است. امروزه ما، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها را در هر جایی با خود حمل می‌کنیم و به همین دلیل نیز همیشه خطر ضربه و خط خوردگی در کمین دستگاه‌های ما است. بدون شک تبلت‌ها و کامپیوترهای سرفیس نیز از این موضوع استثنا نیستند و به همین دلیل نیز مجموعه‌ای از کیف و کاور سرفیس برای محافظت حداکثری از دستگاه‌ها طراحی و تولید شده‌اند.

انتظار می‌رود که کیف و کاور سرفیس بتواند قدرت محافظت از بدنه دستگاه را به بهترین شکل ممکن داشته باشد و در عین حال در روند کارکرد دستگاه اختلالی ایجاد نکند. یک کیف یا کاور خوب همچنین باید ظاهر مناسب و زیبایی داشته باشد و توانایی دادن جلوه‌ای زیبا به دستگاهی که همیشه همراهمان هست را نیز داشته باشد.

مجموعه محصولاتی که تحت عنوان کیف سرفیس تولید شده‌اند، دارای طراحی و کارکرد‌های متفاوتی هستند که هر کدام به شکلی ویژه و منحصر به فرد می‌توانند از دستگاه محافظت کنند.
از آنجایی که سرفیس پرو یک تبلت با سایز ۱۲.۳ تا ۱۳ اینچ است بعضی از افراد بر این باور هستند که تقریبا همه‌ی کیف‌های متناسب با این سایز در بازار امکان استفاده برای سرفیس‌ها را دارند. اما نکته مهم این است که بسیاری از کارکردهای مهم سرفیس در زمان استفاده از کیف‌های غیراستاندارد و اورجینال مایکروسافت مختل می‌شود و در زمان استفاده، همچنان دستگاه بدون محافظ باقی خواهد ماند.

با توجه به همین موضوع، کاور مخصوص سرفیس طرح Taikesen به شکلی طراحی شده است که علاوه بر محافظت کامل از سرفیس، امکان استفاده مداوم و بدون نیاز به خارج کردن آن از کیف را فراهم آورده است. این کیف به شکلی ارگونومیک همراه با حفره‌های ویژه برای انتقال حرارت طراحی شده که در تمامی شرایط می‌تواند از سرفیس محافظت کند و نیازی به جدا کردن آن نیست.

کیف مخصوص سرفیس طرح Taikesen به گونه‌ای طراحی شده که تمامی گوشه‌های دستگاه را پوشش می‌دهد و به شکلی حداکثری از دستگاه محافظت می‌کند. البته برش در ناحیه‌های دوربین و نمایشگر باعث شده تا اختلالی در روند استفاده از کامپیوتر سرفیس ایجاد نکند. این کیف سرفیس البته یک مشخصه‌ی کاربردی دیگر نیز دارد و آن‌هم به کیک استند اختصاصی خودش مربوط می‌شود تا علاوه بر امکان استفاده در زوایای مختلف، باعث می‌شود تا عمر مفید لولای کیک استند خود دستگاه کاهش پیدا نکند. گفتنی است که اتصال این کیف تنها ۴ میلی‌متر به ضخامت دستگاه اضافه می‌کند و اختلالی در زمینه حمل روزمره ایجاد نمی‌کند.

از طرف دیگر کیف اورجینال سرفیس که با عنوان Surface Pro Sleeve نیز شناخته می‌شود، تحت نظارت مایکروسافت تولید شده است. این محصول هرچند که با کارایی‌های خاص برای محافظت در زمان استفاده و کار با سرفیس طراحی نشده، اما از مواد بادوام و باکیفیت ساخته شده است و ظاهری بسیار زیبا و در عین حال ساده‌ای دارد. این محصول را می‌توان به افرادی توصیه کرد که به طور مداوم سرفیس را با خود حمل می‌کنند و تمایلی به افزایش ضخامت دستگاه در زمان استفاده از آن ندارند.

کیف 12 اینچ S.Wonder را می‌توان محصولی مقرون به صرفه برای محافظت از سرفیس در زمان حمل در نظر گرفت. این محصول با استفاده از یک زیپ سرتاسری باز و بسته می‌شود و دارای پوشش مناسب برای محافظت از سرفیس در برابر خط و خش‌ها و ضربه‌های خفیف است.

به یاد داشته باشید که خرید یک کیف و کاور سرفیس باید بسته به نحوه‌ی استفاده شما از دستگاه انجام شود. مواردی مثل ظاهر، کاربری و توانایی برای محافظت کردن از دستگاه در هر یک از این دستگاه‌ها متفاوت است و بهتر است پیش از خرید هر یک از این موارد را با شرایط کارکرد خودتان از سرفیس بررسی کنید.