آپدیت الحاقی ویندوز ۱۰ برای آوریل ۲۰۱۹ آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش اقدام به آماده سازی و عرضه آپدیت الحاقی جدید ویندوز ۱۰ برای دستگاه‌های سرفیس و دیگر کامپیوترهای ویندوزی کرده است.

این آپدیت همچنین در بیلد ۱۷۱۳۴٫۷۰۶ در شماره نسخه KB4493464 نیز آماده عرضه شده است. بر این اساس، کاربران می‌توانند این نسخه را از وب سایت رسمی شرکت مایکروسافت به صورت جداگانه نیز دانلود کرده و آن را به صورت «کلین اینستال» روی کامپیوتر خود نصب کنند. علاوه بر این، کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update آپدیت الحاقی ویندوز ۱۰ برای آوریل ۲۰۱۹ را دریافت کنند.

در آپدیت الحاقی ویندوز ۱۰ برای آوریل ۲۰۱۹ بسیاری از ارورهای مربوط به عدم پشتیبانی از SSH در توزیع‌های لینوکسی نصب شده در ویندوز که از مایکروسافت استور دریافت شده بودند برطرف شده است. علاوه بر این، ارورهای امنیتی و کاربری در بسیاری از اپلیکیشن‌های مبتنی بر پلتفرم ویندوز یونیورسال در به روز رسانی الحاقی ویندوز ۱۰ که به تازگی آماده عرضه شده، برطرف شده است.

علاوه بر این، بسیاری از مشکلاتی که در اجرای سیستم عامل‌های مجازی و همچنین مرورگر اینترنت اکسپلورر وجود داشت برطرف شده است تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و بدون مشکلات آتی از دستگاه‌های شخصی خود استفاده کنند.

گفتنی است که مثل همیشه کاربران برای دریافت و نصب آپدیت جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ و این به روز رسانی الحاقی باید موارد ایمنی را رعایت کنند و در زمان ریستارت کردن اولیه پس از نصب از خاموش کردن ناگهانی دستگاه خودداری کنند. دستگاه‌ها در حین نصب بهتر است به شارژر و اینترنت پر سرعت متصل باشند تا در زمان راه اندازی پس از نصب آپدیت به مشکلات آتی برنخورند و بتوانند به صورت بهینه از دستگاه‌های خود استفاده کنند. نصب این به روز رسانی باعث میشود تا دستگاه های ویندوزی به صورت بهینه تر و سریع تر بتوانند به کارهای روزمره و عادی خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + 9 =