مایکروسافت قابلیت‌ های جدید به قلم سرفیس پرو 3 اضافه کرد

مایکروسافت قابلیت‌ های جدید به قلم سرفیس پرو 3 اضافه کرد

مایکروسافت درایور جدیدی برای سرفیس پرو 3 منتشر کرده که چند قابلیت را برای قلم این دستگاه در بخش Surface App که در فروشگاه ویندوز موجود است، فعال می‌کند. پیش از این نام این اپلیکیشن Surface Hub بود.

به تازگی بروزرسانی جدیدی برای سرفیس RT و سرفیس پرو 3 منتشر شده که قابلیت‌هایی را به این دستگاه‌ها اضافه می‌کند. هم‌اکنون برای کسانی که این دو دستگاه را در اختیار دارند، در بخش Window Update، امکان بروزرسانی وجود دارد

مایکروسافت درباره این بروزرسانی جدید می‌گوید:

امروز درایور جدیدی در قالب بروزرسانی برای تنظیمات قلم سرفیس منتشر شد که قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی را در اپلیکیشن Surface موجود در فروشگاه ویندوز، فعال می‌کند. در پاسخ به بازخورد‌های مشتریان درباره این اپلیکیشن، ما چندین مرحله بیشتر برای تنظیم حساسیت فشار به این قلم اضافه کرده‌ایم، تا کاربران امکان شخصی سازی بهتر و کار بهتر با قلم را پیدا کنند. به علاوه، اپلیکیشن Surface اکنون می‌تواند اطلاعات فرمور و درایور سرفیس پرو 3 را مستقیم از طریق همین اپلیکیشن نشان دهد.

اما برای افرادی که سرفیس RT در اختیار دارند نیز بروزرسانی البته با محتویاتی متفاوت منتشر شده است. مایکروسافت درایوری منتشر کرده که تجربه گوش دادن به موسیقی و تماشای ویدیو در این دستگاه را بهتر کرده است و این درایور همچنین می‌تواند به پایداری نرم‌افزاری این دستگاه کمک شایسته‌ای کند.

دیدگاهتان را بنویسید