سرویس Sway مایکروسافت با ویژگی‌های جدید عمومی شد

سرویس Sway مایکروسافت با ویژگی‌های جدید عمومی شد

سرویس Sway مایکروسافت، ابزاری است برای ثبت ایده‌ها و رویدادهای ذهنی؛ این ابزار به ساده‌ترین شکل کاربر را ترغیب به نگارش تراوشات ذهنی‌اش می‌کند. حال مایکروسافت ضمن افزودن قابلیت‌های جدید به این سرویس، استفاده از آن را برای عموم آزاد کرده و از این پس نیازی به دعوتنامه برای بهره بردن از آن نخواهید داشت.مایکروسافت اعلام کرده که طی 10 هفته که از معرفی وب‌سایت نسخه‌ی پیش‌نمایش Sway می‌گذرد، 175 هزار درخواست عضویت دریافت کرده و یک میلیون نفر نیز از آن بازدید کرده‌اند. Sway یکی از اپلیکیشن‌های خانواده‌ی آفیس است و به کاربر اجازه می‌دهد با ترکیب متن و تصویر، به ایجاد پرزنتیشن از مفاهیم مد نظر خود بپردازد. کاربر قادر است محتوای مورد نیاز را از داخل سیستم خود، یا از طریق منابع آنلاین نظیر توییتر، وان‌درایو، یوتیوب یا فیس‌بوک به این سرویس وارد کند. این پرزنتیشن‌ها را می‌توان از طریق وب یا اپلیکیشن‌ بومی گوشی‌های هوشمند مشاهده کرد.
Sway همچنین در راستای درخواست کاربران و اعضایی که به آزمایش این سرویس پرداخته‌اند، شاهد افزوده شدن ویژگی‌‌های جدید و تکمیل‌کننده نیز بوده است. مایکروسافت قابلیت Undo و Redo، لیست‌بندی بدون شماره، ویرایش مستقیم متن روی بوم، ترتیب‌دهی ساده‌تر درون ریزی PDF و تعدادی قابلیت کاربردی دیگر را به این سرویس اضافه کرده تا نواقص آن برای ارائه‌ی عمومی برطرف شود.
به نظر می‌رسد مایکروسافت همچنان اپلیکیشن آیفون Sway را به کشورهای خاصی محدود کرده اما این اپلیکیشن را در بازار استرالیا و نیوزلند نیز ارایه کرده است. اپلیکیشن آیفون این سرویس نیز با بروزرسانی همراه بوده و هم‌اکنون امکان ایجاد آفلاین اسناد را در کنار بهبود وضعیت پشتیبانی میان‌سکویی در کنار بهبود پشتیبانی از آیفون 6 و 6 پلاس در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

2 دیدگاه برای “سرویس Sway مایکروسافت با ویژگی‌های جدید عمومی شد

دیدگاهتان را بنویسید