سرفیس پرو 4 هم اکنون در امتداد پارسه

سرفیس پرو 4 هم اکنون در امتداد پارسه

باعث افتخار است اعلام نماییم که نسل جدید تبلت های مایکروسافت سرفیس پرو4 توسط شرکت امتداد پارسه، آماده عرضه و فروش در ایران است. به همین منظور هموطنان عزیز میتوانند برای خرید و یا ثبت سفارش این تبلت شگفت انگیز به دفتر امتداد پارسه واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از طالقانی، مجتمع پارسی، طبقه ،1 واحد 4 مراجعه کنند و یا از طریق وب سایت Mysurface.ir و یا فروشگاه اینترنتی تاپ سان به آدرس Topsun.ir اقدام به خرید اینترنتی این محصول نمایند.

11 دیدگاه دربارهٔ «سرفیس پرو 4 هم اکنون در امتداد پارسه»

 1. سلام
  ایا لومیا های جدید و بند 2 هم وارد می کنید؟

 2. نه توی سایت تاپ سان واسه خرید هست نه مای سرفیس

  1. دوست عزیز در حال حاضر سرفیس پرو 4 در هر دو وبسایت مای سرفیس و تاپ سان موجود هست اما با توجه به تقاضاهای بالا برای خرید سرفیس پرو 4 ممکن است مدت کوتاهی ناموجود شود. اما مطمئن باشید که سریعا آن را موجود خواهیم کرد.

 3. لطفا سرفیس بوک رو موجود کنید که ب شدت منتظر ورودشیم:)

  1. به زودی سرفیس بوک نیز موجود میشود. منتظر خبرهای خوب باشید 🙂

 4. رو تاپ سان تموم شد…
  کی مجددا موجود میشه؟

  1. با توجه به میزان تقاضای بالا امکان این هست که سرفیس پرو 4 در مدت زمان کوتاهی ناموجود شود اما همکاران ما در امتداد پارسه تمام تلاش خود را میکنند که سرفیس پرو 4 همواره آماده عرضه باشد. در حال حاضر یک مدل از سرفیس پرو 4 در سایت تاپ سان و مای سرفیس موجود است. اما با این حال ممکن است موجودی ها تغییر کند.

 5. سرفیس 4 خیلی خوبه ولی من به شدت منتظر سرفیس بوک هستم.

  1. منتظر سرفیس بوک باشید! سرفیس بوک به زودی در امتداد پارسه آماده عرضه خواهد بود.

 6. قیمتا همراه با قیمت کیبورد هستش؟

  1. خیر! طبق تصمیمی که مایکروسافت برای بسته بندی تبلت های سرفیس گرفته، تبلت های سرفیس در بسته بندی و قیمت جدا؛ و کیبورد ها نیز در بسته بندی و قیمت جدا گانه فروخته میشود. ما در شرکت امتداد پارسه نیز از قاعده خود مایکروسافت پیروی میکنیم.
   کیبورد های سرفیس پرو 4 در دو مدل؛ یکی دارای حسگر اثر انگشت، و دیگری بدون حسگر اثر انگشت تولید و عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید