اطلاعات مربوط به بنچ مارک سرفیس گو 2 فاش شد

سرفیس گو 2

بنچ مارک سرفیس گو 2 به تازگی در یکی از تست‌های قابل اطمینان فاش شده است و شایعاتی را در مورد عرضه این محصول در آینده نزدیک ایجاد کرده است.

بر اساس گزارش وب سایت Windows Latest اطلاعاتی از بنچ مارک سرفیس گو 2 در بررسی‌های اخیر منتشر شده است که حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد قدرت سخت افزاری این محصول را نسبت به نسل پیشین افزایش دهد.

سرفیس گو 2 احتمالاً قرار است با پردازنده دو هسته‌ای Core m3-8100Y آماده توسعه و عرضه شود و دارای 8 گیگابایت رم خواهد بود.

سرفیس گو یکی از دستگاه‌های میان رده از سری محصولات سرفیس به حساب میاید. با این حال شرکت مایکروسافت به خاطر افزایش قابلیت حمل و امکانات بهینه در آن تلاش کرده تا برخی از سخت افزارهای عرضه شده در آن را به صورت محدود و باقدرت کمتری توسعه دهد.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت در توسعه و عرضه سرفیس گو 2 تلاش کرده تا محدودیت‌های سخت افزاری سرفیس گو را کاهش دهد و از آن طریق کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و کاربردی‌تر از دستگاه‌های جدید استفاده کنند و تجربه بهتری از کار با سیستم عامل ویندوز 10 داشته باشند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که سرفیس گو 2 احتمالاً در بازه زمانی بهار تا تابستان سال 2020 معرفی می‌شود و نهایتاً تا پیش از پایان یافتن تابستان آماده عرضه به بازار جهانی می‌شود.

شرکت مایکروسافت از همین حالا اطلاعات مربوط به برخی از محصولات خود نظیر سرفیس گو نسل جدید و سرفیس بوک را فاش کرده است و به‌زودی آن‌ها را آماده عرضه به بازار می‌کند. شرکت مایکروسافت قرار است این محصولات را به صورت بهینه‌تر آماده عرضه کند و تغییرات زیادی را در آن اعمال کند. گفتنی است که شرکت مایکروسافت در طول سال گذشته تغییرات زیادی را در این محصولات اعمال کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.