آپدیت ۲۰H2 ویندوز ۱۰ یک به روز رسانی ساده است

گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران اینسایدر که نسخه‌های بعد از ۲۰۰۴ ویندوز ۱۰ را نصب کرده‌اند حاکی از آن است که آپدیت ۲۰H2 قرار است یک به روز رسانی ساده و کم حجم باشد.

بر اساس این گزارش‌ها، مشخص شده است که مایکروسافت تغییرات زیادی را در نسخه ۲۰۰۴ ویندوز ۱۰ اعمال نکرده است و نمی‌توان آن را یکی از آپدیت‌های بزرگ این سیستم عامل در نظر گرفت. شرکت مایکروسافت از حدود یک ماه پیش به صورت عمومی اقدام به عرضه نسخه ۲۰۰۴ ویندوز ۱۰ کرده است؛ با این حال این به روز رسانی به صورت Clean Install روی دستگاه‌های ویندوزی نصب می‌شود.

مایکروسافت اعلام کرده بود که این نسخه جدید از سیستم عامل ویندوز ۱۰ را از طریق آپدیت‌های نرم افزاری و در قالب آپدیت ۲۰H1 به کاربران عرضه می‌کند. اما حالا بررسی‌های انجام شده از طرف کاربران حاکی از آن است که تغییرات نسخه ۲۰H2 نسبت به آپدیت ۱۹H9 و ۲۰H1 بسیار کم بوده و به همین دلیل مایکروسافت تغییرات قابل توجهی را در این نسخه اعمال نکرده است. کاربران می‌توانند پس از عرضه نهایی این نسخه جدید آن را به صورت مستقیم از طریق بخش Windows Update دریافت کرده و آن را روی کامپیوترهای شخصی خود نصب کنند.

گفتنی است که این نسخه جدید قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی و احتمالاً در اکتبر امسال آماده عرضه به کاربران شود. مایکروسافت معمولاً در دو فصل بهار و پاییز اقدام به عرضه آپدیت‌های بزرگ سیستم عامل ویندوز ۱۰ می‌کند که حالا مشخص شده است که به روز رسانی دوم سال ۲۰۲۰ بسیار کم حجم خواهد بود.

با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ میلادی تنها یک آپدیت بزرگ را برای کاربران عرضه کرده است و آن هم شامل آپدیت ۲۰H1 ویندوز ۱۰ می‌شود که از همین حالا به صورت تدریجی در حال عرضه به کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − یک =