اپلیکیشن وایت برد ویندوز 10 با سازگاری از قلم سرفیس عرضه شد

اپلیکیشن وایت برد

مایکروسافت نسخه تست اپلیکیشن وایت برد را برای دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 عرضه کرد. این اپلیکیشن را می‌توان یک بوم نقاشی دیجیتال دانست که کاربران می‌توانند از طریق آن محتوای مختلف را تولید و ویرایش کنند.

این اپلیکیشن علاوه بر استفاده‌های شخصی و سرگرمی، می‌تواند کاربردهایی برای نشان دادن ایده‌ها در محیط‌های کاری و آموزشی نیز داشته باشد. کاربران می‌توانند به صورت ریموت به یک یا چند دستگاه مختلف متصل شوند و ایده‌های خود را با یک دیگر از طریق این اپلیکیشن و دستگاه‌های خود به اشتراک بگذارند.

مایکروسافت در معرفی این اپلیکیشن اعلام کرده که وایت برد در حال حاضر در فاز تست قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک نسخه نهایی آن عرضه خواهد شد.

این اپلیکیشن سازگاری کامل با قلم‌های استایلوس موجود برای ویندوز 10 و همچنین دستگاه‌ها مجهز به رابط کاربری نمایشگر لمسی دارد. علاوه بر این می‌توان از این اپلیکیشن با استفاده از قلم‌های دیجیتالی دیگر که از طریق کابل به دستگاه متصل می‌شوند نیز استفاده کرد.

بر همین اساس بهترین کاربری این اپلیکیشن‌ها در سری محصولات خانواده سرفیس خواهد بود و کاربران این اپلیکیشن می‌توانند از طریق سرفیس‌هایشان ایده‌های مختلف را از طریق نقاشی کشیدن و ویرایش برای یکدیگر به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن وایت برد همچنین امکان تشخیص دست خط و تبدیل آن به نسخه تایپ شده را برای زبان انگلیسی و برخی از زبان‌های دیگر دارد.

این اپلیکیشن منحصر به فرد کارهایی نظیر بررسی دیاگرام‌ها، ویرایش آن‌ها، علامت گذاری آن‌ها و همچنین نشان دادن موارد مختلف را می‌تواند به بهترین شکل ممکن اجرا کند.

این اپلیکیشن در حال حاضر به صورت رایگان از طریق ویندوز استور برای کاربران ویندوز 10 ارائه شده است.

از آنجایی که این اپلیکیشن کاربردی بسیار مناسب برای سرفیس‌ها دارد، حتماً پیشنهاد می‌شود تا آن را روی سرفیس‌ها نصب کنید.

شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق این لینک دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید