سرفیس برای مشاغل یا تحصیل

لپ تاپ‌های طراحی شده توسط مایکروسافت، با ایده‌برداری از نحوه کارکرد شما و برای کسب و کار شما ساخته شده است.

یک کلاس درس مدرن با سرفیس آغاز میشود

کلاس درس را از نو طراحی کنید

زمان کلاس درسی را متحول کنید تا دانش‌آموزانی با توانایی بالا به عنوان خروجی داشته باشید. دستگاه‌های سرفیس میتوانند نیازهای هر فردی را در کلاس تامین کنند و به سادگی راه اندازی، مدیریت و ایمن میشوند.

آشنایی بیشتر با محصولات سرفیس

انعطاف 2 در 1 برای تنظیم دستگاه به سبک کاری خودتان

قابلیت تغییر شکل کیک‌استند، باعث می‌شود تا تمامی سرفیس‌های 2 در 1 بتوانند از یک لپ تاپ لمسی دارای کیبورد، به تبلت، بوم دیجیتال یا یک ورک‌استیشن متصل به داک تغییر شکل دهد. قابلیت انتخابی LTE نیز باعث می‌شود تا همیشه به اینترنت متصل باقی بمانید و قابلیت‌های امنیتی داخلی آن‌ها نیز همواره از شما محافظت خواهند کرد.

سرفیس برای مشاغل

سرفیس پرو 9

قدرتمندترین سرفیس پروی دنیا که به لطف پشتیبانی از 5G و قابلیت‌های امنیتی داخلی‌اش، همیشه ارتباط شما با همکارانتان را به شکلی ایمن حفظ می‌کند.

محصولات سرفیس پرو 9
سرفیس برای مشاغل

سرفیس پرو 8

یک لپ تاپ قدرت برای کسب و کار شما همراه با انعطاف‌پذیری مناسب برای تبدیل شدن سریع به یک تبلت؛ دارای بازدهی بالا و پشتیبانی از فناوری LTE.

محصولات سرفیس پرو 8
سرفیس برای مشاغل

سرفیس پرو 7 پلاس

یک سرفیس کلاسیک همراه با بازدهی سریع و رده‌بالا، امکان پشتیبانی از LTE و سازگار با اکسسوری‌های مناسب تمامی لپ تاپ‌هایی که ممکن است کارکنان در اختیارتان قرار دهند.

محصولات سرفیس پرو 7 پلاس
سرفیس برای مشاغل

سرفیس گو 4

بهره‌وری تیم کاری خود را با دستگاهی 2 در 1 افزایش دهید! پروژه‌ها را با بازدهی قدرتمند، در سطح حرفه‌ای‌ها افزایش دهید و از عمر باتری آن که تمام روز همراهتان است، استفاده کنید.

محصولات سرفیس گو 4

لپ تاپ‌هایی که به شما در انجام کارها کمک می‌کنند

مجموعه لپ تاپ‌های سرفیس به لطف طراحی و بازدهی خود، امکان انجام تمام وظایف را به شما می‌دهند. بهترین دستگاه با سایز نمایشگر مناسب را برای کار و قابلیت حمل راحت و بسته به نیازتان به کیبورد و میزان امنیت انتخاب کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

سرفیس برای مشاغل

سرفیس لپ تاپ 5

بازدهی برق‌اسا، قابلیت حمل بی‌نظیر، دوربینی قدرتمند برای تماس‌های ویدیویی و سیستم امنیت قدرتمند برای تیم‌های کاری.

محصولات سرفیس لپ تاپ 5
سرفیس برای مشاغل

سرفیس لپ تاپ استودیو 2

قدرت و بازدهی مناسب برای مالتی‌تسکینگ همراه با 64 گیگابایت حافظه رم و پردازنده‌ای جدید هم‌رده با کامپیوترهای قدرتمند.

محصولات سرفیس لپ تاپ استودیو 2
سرفیس برای مشاغل

سرفیس لپ تاپ گو 3

بازدهی مناسب برای بهره‌وری روزانه که تمامی انتظارات شما را از بازدهی یک لپ تاپ دارای طراحی بسیار نازک برطرف می‌کند.

محصولات سرفیس لپ تاپ گو 3

در هر سایزی که می‌خواهید کارهایتان را انجام دهید

فرقی ندارد که کارکنان شما نیاز به دستگاه با چه سازی داشته باشند؛ چرا که برای هر کاری یک سرفیس ساخته شده است. سیستم ارتباطی 5G به سادگی در کف دستان شما خواهد بود. با سرفیس استودیو ایده‌هایتان را با سرعت نور اجرایی کنید و با وایت‌برد دیجیتالی سرفیس هاب همه چیز را از طریق هر پلتفرمی تحت نظر داشته باشید.

سرفیس برای مشاغل

سرفیس استودیو 2 پلاس

قدرت ویندوز 11 را با بازدهی فوق‌العاده‌ای در سطح حرفه‌ای‌ها در اختیار داشته باشید؛ آن‌هم صرفاً در یک کامپیوتر حرفه‌ای All-in-One که مناسب کسب و کار شما است و دستورهای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خواهد داد.

سرفیس برای مشاغل

سرفیس هاب 2 اس

تیم کاری خود را به سرفیس هاب 2 اس مجهز کنید. دستگاهی که با پلتفرم Microsoft Teams سازگار است و یک وایت‌برد پویا برای گردهمایی تیم‌های کاری محسوب می‌شود.