فروش سرفیس ها از طریق مایکروسافت استور به طور رسمی شروع شد

فروش سرفیس ها از طریق مایکروسافت استور به طور رسمی شروع شد

شرکت مایکروسافت به طور رسمی از برنامه فروش آنلاین محصولات سخت افزاری خود از طریق Microsoft Store رونمایی کرد.

بر همین اساس کاربران اینسایدر ویندوز 10 در 3 کشور جهان از همین حالا می‌توانند به اپلیکیشن جدیدMicrosoft Store دسترسی داشته باشند و محصولات سخت افزاری این شرکت، از جمله سری دستگاه‌های سری سرفیس شامل سرفیس پرو، سرفیس بوک، سرفیس استودیو، سرفیس لپ تاپ و لوازم جانبی این مجموعه نظیر قلم سرفیس و سرفیس دایل را خریداری کنند.

تا پیش از این مایکروسافت تنها کنسول و قطعات جانبی ایکس باکس نظیر کنترلر و آداپتور را از طریق اپلیکیشن‌های مخصوص به صورت آنلاین می‌فروخت اما حالا اپلیکیشن مایکروسافت استور به طور کامل امکان خرید تمامی محصولات سخت افزاری این شرکت را برای کاربران تمام دستگاه‌هایی که ویندوز 10 را اجرا می‌کنند، موجود کرده است.

تا پیش از انتشار نسخه نهایی آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators، برخی از کاربران اینسایدر خبر از حذف اپلیکیشن Microsoft Store داده بودند و اعلام کرده بودند اپلیکیشنی با عنوان Windows Store جایگزین این اپلیکیشن خواهد شد و از این پس این نرم افزار کار عرضه و دانلود دیگر اپلیکیشن‌ها را بر عهده می‌گیرد.

علاوه بر این حدس و گمان‌هایی در مورد انتشار اپلیکیشنی برای فروش محصولات سخت افزاری مایکروسافت، نظیر سرفیس ها از طریق ویندوز 10 منتشر شده بود. با این حال Microsoft Store برای بار دیگر برای کاربران ویندوز 10 موجود شده و این بار قرار است به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در آمریکا ، انگلستان  و استرالیا کار کند.

پیش بینی می‌شود که مایکروسافت محصولات ویندوزی دیگر غیر از سرفیس ها، نظیر لپ تاپ‌ها و تبلت‌های هیبریدی HP، ایسر و دل را نیز از طریق مایکروسافت استور به فروش بگذارد.

گفتنی است که این اپلیکیشن در حال حاضر برای کاربران اینسایدر که  آپدیت 11709.1001.7 ویندوز 10 را دریافت کرده‌اند، عرضه شده است و در آینده‌ای نزدیک پس از انجام تست های لازم برای کاربران عمومی در 3 کشور ذکر شده عرضه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید