ویدیوی جدید مایکروسافت قدرت سرفیس هاب را نشان می‌دهد

سرفیس هاب - مای سرفیس - امتداد پارسه

مایکروسافت به تازگی یک ویدیوی جدید درباره قدرت منحصر به فرد سرفیس هاب منتشر کرده و طی آن کارایی بسیاری از سیستم‌های ارتباطی، قابلیت اجرای اپلیکیشن‌ها و اتصال به سرویس‌های گوناگون در این محصول را توضیح داده است.
در این ویدیو نحوه کارکرد سرفیس هاب به عنوان یک دستگاه مستقل ارتباطی برای آفیس 365 نشان داده شده است و در آن سرفیس هاب به عنوان ابزاری متحول کننده برای کارهای تیمی معرفی شده است.
علاوه بر این، ویدیوی مذکور نشان دهنده قابلیت وایت برد مخصوص این محصول و امکان نوشتن چندین نفر روی آن نیز هست که می‌تواند با ارتباط آفیس  365 امکان همگام سازی نتایج را روی دستگاه‌های شخصی افراد نیز ممکن کند.
در این ویدیو از قابلیت ویژه‌ای برای ارتباط کامپیوترِ یکی از افراد تیم کاری با سرفیس هاب و در نهایت انتقال تصویر یا به اصطلاح Mirror کردن آن روی نمایشگر سرفیس هاب از طریق Miracast یا ارتباط ‌سیمی نشان داده می‌شود. علاوه بر این، اعضای یک تیم کاری می‌توانند به طور مستقیم با اپلیکیشن‌ها و نمایشگر لمسی بزرگ این محصول از خانواده سرفیس ارتباط برقرار کنند.
یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در این ویدیو تمرکز ویژه‌ای روی آن شده، امکان کار با محیط Windows Ink است که می‌تواند ورودی‌های مستقل کاربران را روی یک یا چند اپلیکیشن دفتری به طور هم‌زمان اعمال کند.

نتایج و خروجی‌های به دست آمده روی سرفیس هاب امکان همگام سازی ویژه‌ای دارند و به طور “به هنگام” یا Real Time در فضای ابری ذخیره می‌شوند تا در همان لحظه افراد دیگر تیم کاری بتوانند با استفاده از دستگاه شخصی خود، اطلاعات را همگام سازی کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این قابلیت می‌تواند به کاربران یک تیم کاری برای همراه داشتن همیشگی اطلاعاتِ به دست آمده در یک جلسه کاری کمک کند.
سرفیس هاب یکی از محصولات خانواده سرفیس هست که برای تیم‌های کاری بزرگ، سازمان‌ها و اداره‌ها تولید شده است. این محصول قابلیت تعامل با سرویس پردازش ابری اختصاصی مایکروسافت با عنوان مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) را دارد و می‌تواند به عنوان یک دستگاه مستقل با قابلیت‌های ارتباطی متقابل با کامپیوترهای شخصی کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید