کانفیگ‌های جدید سرفیس پرو 2017 در راه است

کانفیگ‌های جدید سرفیس پرو 2017 در راه است

شرکت مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا کانفیگ‌های جدیدی از تبلت هیبریدی سرفیس پرو 2017 را برای فروش در بازار جهانی آماده کند.

بر اساس گزارش جدید وب سایت Neowin شرکت مایکروسافت به تازگی کانفیگ‌های جدیدی از سرفیس پرو 2017 را در وب سایت رسمی خود آماده کرده است. بر همین اساس، کانفیگ جدید سرفیس پرو 2017 مجهز به پردازنده Core i5 شرکت اینتل به همراه 128 گیگابایت حافظه ذخیره سازی SSD و 8 گیگابایت رم خواهد بود که با قیمت 999 دلار در آمریکا به فروش خواهد رسید.

مایکروسافت تا پیش از این مدل ضعیف‌تر این محصول با پردازنده Core i5، 128 گیگابایت SSD به همراه 4 گیگابایت رم را با قیمت 999 دلار به فروش می‌رساند که حالا با عرضه نسخه قوی‌تر با همین قیمت، تصمیم دارد تا قیمت نسخه ضعیف‌تر را کاهش دهد.  تنها تغییر اعمال شده در نسخه جدید سرفیس پرو 2017 شامل حافظه اجرایی رم آن می‌شود که برای اجرای هم‌زمان چندین اپلیکیشن و همچنین اجرای نرم افزارهای سنگین‌تر، مناسب خواهد بود. گفتنی است که این محصول به غیر از حافظه رم، هیچ تغییری در زمینه فرکانس پردازنده و سرعت Read و Write حافظه اس اس دی نکرده است و بقیه خصوصیات سخت افزاری آن همانند مدل پیشین خواهد بود.

با وجود اینکه محصول یاد شده در وب سایت رسمی مایکروسافت آماده فروش شده است، هنوز معلوم نیست که این شرکت تصمیم دارد تا سرفیس پروی جدید را برای کدام کشورها آماده عرضه کند. شرکت مایکروسافت معمولاً محصولات خود را در ابتدا برای برخی کشورهای محدود نظیر آمریکا و کانادا آماده عرضه می‌کند و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، آن‌ها را برای عرضه جهانی آماده می‌کند.

بر همین اساس پیش بینی می‌شود که تا چند ماه آینده، سرفیس پروی جدید با پردازنده Core i5، ذخیره سازی 128 گیگابایت به همراه 4 گیگابایت رم و با برچسب قیمت ارزان‌تر، به صورت جهانی و در کشور ایران آماده عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید