نسل جدید سرفیس پرو تا سه روز دیگر معرفی می شود

نسل جدید سرفیس پرو تا سه روز دیگر معرفی می شود

تنها چند ساعت پس از پایان کنفرانس دوم می و معرفی لپ تاپ جدید خانواده سرفیس، مایکروسافت اعلام کرد که قصد برگزاری کنفرانسی دیگر در شهر شانگهای را دارد و در این کنفرانس قصد دارد تا نسل جدیدی از تبلت های هیبریدی سرفیس را معرفی کند.

حالا پس از حدود سه هفته اخبار و شایعات گوناگونی در مورد سرفیس پروی جدید به بیرون درز کرده است. همان طور که انتظار داشتیم ایوان بلس در اکانت توییتر خود دوباره دست به افشای اخباری جدید زده. بلس در توییتر خود عکسی از سرفیس پروی جدید به نمایش گذاشته و ادعا کرده که این محصول دقیقا آن چیزی خواهد بود که قرار است مایکروسافت در روز 23 می در شانگهای معرفی کند.

در عکس منتشر شده غیر از طراحی و رنگ بندی جدید قلم و کیبورد، جزییات دیگری از طراحی داخلی و سخت افزاری سرفیس جدید  دیده نمیشود. علاوه بر اینکه طبق روال گذشته مایکروسافت همچنان در تولید دستگاه جدید خود از USB-C استفاده نکرده که البته این مسئله جدیدی نیست. طرفداران مایکروسافت از زمان معرفی سرفیس پرو 4 به دنبال طراحی و تعبیه درگاه USB-C در سری دستگاه های خانواده سرفیس بودند. اما به نظر میرسد که مایکروسافت همچنان نمیتواند با این درگاه ارتباط برقرار کند و سعی دارد آن را کنار بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید