نسل جدید سرفیس استودیو آماده عرضه به بازار شد

نسل جدید سرفیس استودیو آماده عرضه به بازار شد

شرکت مایکروسافت پس از یک ماه تأخیر حالا آماده عرضه سرفیس استودیوی 2 به بازار شده است.

سرفیس استودیوی 2 هم‌زمان با سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 در جریان رویداد دوم اکتبر رونمایی شده بود که حالا آماده عرضه در بازار جهانی شده است. بر همین اساس، کاربران در برخی از کشورها از همین حالا این محصول را خریداری کنند. علاوه بر این، کاربران در نقاط دیگر جهانی نظیر ایران نیز در آینده نزدیک خواهند توانست به این محصول دسترسی داشته باشند و آن را خریداری کنند.

مایکروسافت، سرفیس استودیوی 2 را در حال حاضر فقط از طریق اپلیکیشن فروشگاه آنلاین مایکروسافت استور در ویندوز 10 به فروش می‌رساند با این حال این محصول قرار اس در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار جهانی شود. گفتنی است که سرفیس استودیوی 2 بر اساس ادعای مایکروسافت تا 50 درصد قدرت پردازش بیشتری نسبت به نسخه اول خود دارد و همچنین از لحاظ پردازش‌های گرافیکی نیز بین 38 تا 22 درصد توان بیشتری خواهد داشت.

قدرتمندترین نسخه سرفیس استودیو 2 با پردازنده Intel i7 processor نسل هفتم و همچنین 2 ترابایت حافظه اس اس دی آماده عرضه به بازار شده است. این محصول همانند تمامی سری 2018 محصولات سرفیس با رنگ مشکی طراحی شده است و مایکروسافت در تولید آن دیگر از رنگ خاکستری استفاده نکرده است.

گفتنی است که این محصول دارای پردازنده گرافیکی سر پاسکال انویدیا بوده که از لحاظ فنی برای پردازش‌ها و کارهای گرافیکی نظیر ویرایش فایل‌های تصویری و ویدیویی مناسب است. به همین دلیل سرفیس استودیوی 2 تا به امروز لقب محبوبترین کامپیوتر ویندوزی را برای افراد حرفه ای در صنعت گرافیک، ویرایش و میکس فایل های تصویری به دست آورده است.

همانطور که گفته شد، این محصول در آینده نزدیک آماده عرضه در بازار ایران است و شهروندان ایرانی میتوانند به آن دسترسی داشته باشند و آن را خریداری کنند. گفتنی است که قیمت این محصول در حال حاضر هنوز به صورت مشخص در ایران معلوم نشده است و باید تا زمان عرضه آن به بازار ایران منتظر باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید