معرفی اپلیکیشن Penbook برای سرفیس ها

معرفی اپلیکیشن Penbook برای سرفیس ها

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که مایکروسافت در تولید سرفیس ها به آن توجه زیادی کرده است، امکان استفاده از قلم استایلوس در محیط ویندوز 10 است.

سرفیس ها به لطف قلم اختصاصی خود می‌توانند به عنوان یک دفترچه یادداشت دیجیتالی مناسب برای کارهای مختلف کار کنند علاوه بر این، این سری دستگاه‌ها می‌توانند برای کار طراحان، دانشجویان، مهندس‌ها و دیگر افراد حرفه‌ای نیز مناسب باشد.

در این میان، بسیاری از کاربران از نرم افزار وان نوت برای یادداشت برداری و کشیدن اشکال مختلف استفاده می‌کنند،  اما خبر خوب برای کاربران سرفیس و علاقه‌مندان به یادداشت برداری دیجیتال این است که نرم افزارهای دیگر با قابلیت‌های بیشتر و حرفه‌ای‌تر از وان نوت نیز برای سری محصولات خانواده سرفیس ها تولید شده است.

Penbook یکی از همین نرم افزارهای اختصاصی برای محصولات شرکت مایکروسافت است که می‌تواند تجربه‌ای ویژه از نقاشی، یادداشت برداری، جزوه نویسی و حل معادلات ریاضی را به کاربران ارائه بدهد. در حقیقت Penbook  یک ابزار کاربردی برای ایجاد خلاقیت‌های مختلف است. این اپلیکیشن به طور کامل با سخت افزار و سیستم عامل ویندوز 10 سازگار بوده و کاربران از طریق آن می‌توانند کارهای مورد نظر خود را با کیفیت بهتری در آن انجام دهند. این اپلیکیشن با تمامی قابلیت‌های سرفیس پن، نظیر قابلیت  تشخیص فشار روی نمایشگر و نوک‌ها با سایزهای مختلف سازگاری کامل دارد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های ارائه شده در این برنامه، امکان تبدیل موارد یادداشت شده در فایل PDF است. Penbook همچنین با نمایشگر لمسی و سرفیس دایل نیز سازگار است و شما می‌توانید از تمامی لوازم جانبی مختلف خود برای خلق ایده‌های گوناگون استفاده کنید.

این اپلیکیشن در حقیقت یکی از بهترین ابزارهای کاربردی برای ذخیره کردن خلاقیت‌های موجود در دستگاه‌های دیجیتالی نوین است. که با سازگاری کامل از سرفیس پن می‌تواند بسیاری از کارهای مختلف را برای کاربران انجام دهد.

گفتنی است که این اپلیکیشن با قیمت 9.99 دلار در مایکروسافت استور موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید