مایکروسافت ویدیویی جدید از کیت توسعه دهندگان اسکورپیو منتشر کرد

مایکروسافت ویدیویی جدید از کیت توسعه دهندگان اسکورپیو منتشر کرد

بیست و سومین کنفرانس توسعه دهندگان بازی های کامپیوتر یا همان E3 2017 تا چند روز دیگر برگزار میشود و مایکروسافت قصد دارد اطلاعات بیشتری در مورد پروژه اسکورپیو در اختیار علاقه مندان قرار دهد. دو روز پیش در تاریخ پنجم ژوئن مایکروسافت بررسی جدیدی از کیت توسعه دهنگان پروژه اسکورپیو را به نمایش دراورد که نشان دهنده این است که تصمیم مایکروسافت برای توسعه هرچه بهتر اسکورپیو کاملا جدی است.
با وجود اینکه هنوز در مورد کنسول تولید شده از پروژه اسکورپیو اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر میرسد که اطلاعات درمورد کانفیگ سخت افزاری اسکورپیو به بیرون درز پیدا کرده است. مایکروسافت با ارائه یک ویدیو در مورد کنسول آینده خود اطلاعات جدیدی به علاقه مندان ارائه داده است. با توجه به ویدیوی منتشر شده میتوان اینگونه برداشت کرد که کنسول اسکورپیو مانند نسل قبلی کنسول های باری مایکروسافت دارای ۳ پورت یو اس بی و یک درگاه شبکه است. همچنین کیت توسعه دهندگان این کسول دارای ۲۴ گیگابایت حافظه و یک ترا بایت حافظه اس اس دی است. البته لازم به ذکر است که نسخه معمولی این کنسول تنها دارای ۱۲ گیگ رم و هارد دیسک ۱ ترابایتی است.
همچنین کیت توسعه دهندگان اسکورپیو دارای قابلیت سوییچ میان سه حالت ایکس باکس وان، ایکس باکس وان اس و اسکورپیو است. کنفرانس E3 از ۱۳ ژوئن شروع میشود و به نظر میرسد که مایکروسافت تصمیمی جدی برای معرفی نسخه نهایی کنسول بازی جدید خود گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید