مایکروسافت هندزفری های ویژه‌ای با برند سرفیس عرضه می‌کند

مایکروسافت هندزفری های ویژه‌ای با برند سرفیس عرضه می‌کند

شایعات اخیر حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک فرایند توسعه و عرضه یک هندزفری بی‌سیم را با برند سرفیس آغاز کند.

این محصول قرار است همانند محصولات مشابه تولید شده توسط شرکت اپل، آمازون و گوگل آماده عرضه کند. مایکروسافت تصمیم دارد تا این محصول را با برند سرفیس آماده عرضه به بازار کند که به احتمال زیاد امکان اتصال به تمامی دستگاه‌های هوشمند را از طریق بلوتوث دارد و می‌تواند موسیقی و تماس‌های تصویری  و صوتی را به کاربران ارائه دهد.

مایکروسافت پروژه توسعه و ساخت این محصول را در پروژه‌ای ویژه تحت عنوان «موریسون» آغاز کرده است و در آینده نزدیک تصمیم دارد تا محصول مربوط به آن را آماده عرضه به بازار کند. هندزفری های سرفیس علاوه بر پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز، اندروید و آی او اس، امکان دسترسی به دستیار هوشمند صوتی کورتانا را نیز دارند و می‌توانید به صورت لحظه‌ای دستورهای صوتی را برای کاربران پردازش کرده و بر اساس آن‌ها کارهای گوناگون از ثبت یادآورها تا موارد دیگر را در دستگاه‌ها انجام دهند.

پیس بیتی‌های حاکی از آ« است که هندزفری های بی‌سیم مایکروسافت که با برند سرفیس آماده عرضه می‌شود برای رقابت با ایرپاد های اپل ساخته شده‌اند که برد بیشتری داشته و می‌توانند با کیفیت صدای بیشتر و با قیمت ارزان‌تر تعداد بیشتری از کاربران را به خود جلب کنند.

توسعه و عرضه این محصولات باعث می‌شود تا کاربران تمایل بیشتری به استفاده از دستیار دیجیتالی کورتانا نسبت به دیگر سرویس‌های مشابه می‌شود.

هندزفری سرفیس قرار است از این پس به عنوان مهم‌ترین نماینده مایکروسافت در ابزارهای جانبی و اکسسوری های مختلف آماده عرضه شود. هندزفری  سرفیس می‌تواند بدون محدودیت در دستگاه‌های مختلف آماده کارکرد شوند و همانند ابربادهای اپل محدودیتی در استفاده در دستگاه‌های دیگر نظیر تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید