مایکروسافت ممکن است از کاربران ویندوز اینسایدر برای تست درایورها و فریم ویر سرفیس استفاده کند

مایکروسافت ممکن است از کاربران ویندوز اینسایدر برای تست درایورها و فریم ویر سرفیس استفاده کند

مدت زیادی است که مایکروسافت از کاربران ویندوز اینسایدر برای تست قابلیت های مختلف ویندوز استفاده میکند.کاربران ویندوز اینسایدر به صورت داوطلبانه میتوانند از قابلیت های جدید مایکروسافت بهره مند شوند و در عین حال مایکروسافت از این کاربران برای عیب یابی مشکلات فنی و نرم افزاری خود استفاده میکند.
اما مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا استفاده بیشتری از کاربران اینسایدر کند. بر اساس گزارش اخیر Windows Central مایکروسافت در صدد ارائه نسخه های بتای درایور های UEFI و فریم ویر سرفیس لپ تاپ به کاربران ویندوز اینسایدر است. بر همین اساس پیش بینی میشود که مایکروسافت از کاربران Fast Ring و Preview Ring برای تست موارد مختلف در فریم ویر و درایور های دستگاه های سرفیس استفاده کند.
آپدیت جدید شامل درایور های UEFI از نسخه 136.1668.769.0 تا 136.1736.769.0, و درایور کیبورد 1.0.0 تا 135.1713.0 و درایور ترک پد 1.0.0 تا 2.122.2683.0 است که همگی برای کاربران مختلف اینسایدر که از سرفیس لپ تاپ استفاده میکنند عرضه شده است. مایکروسافت همچنین لاگ تغییرات اعمال شده در درایور های جدید را برای کاربران اینسایدر سرفیس لپ تاپ منتشر کرده است.
پیش بینی میشود که به دلیل اتهام هایی که در چند ماه گذشته متوجه مایکروسافت بوده، این شرکت با ارائه و تست درایور های بتا در اینسایدر سعی در بر طرف سازی برخی از مشکلات جزئی موجود در دستگاه های سرفیس دارد. بر همین اساس ممکن است مایکروسافت در آینده ای نزدیک درایور های بتای بیشتری برای کاربران اینسایدر دیگر سرفیس ها نیز ارائه دهد.
لازم به ذکر است که تاپیش از این، برخی از نظر سنجی ها در مورد تعداد شکایات بالا سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 ادعا میکردند که این دستگاه ها در چند سال اول حداقل با یک بار هنگ کردن مواجه خواهند شد، این مسئله باعث واکنش تند مایکروسافت و بخصوص مدیر عامل ارشد بخش سرفیس Panos Panay شد. مایکروسافت ضمن رد ادعا های مطرح شده با ارائه سند و مدرک اعلام کرد که میزان رضایت مندی کاربران از محصولاتی نظیر سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 بیش از 95 درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید