مایکروسافت در تلاش برای تولید سرفیس هاب 2

مایکروسافت در تلاش برای تولید سرفیس هاب 2

بر اساس گزارش‌های اخیر شرکت مایکروسافت در حال به تعدیل درآوردن گروه توسعه‌دهنده سرفیس هاب است. در حال حاضر 124 کارمند در بخش توسعه و تولید سرفیس هاب کار می‌کنند که قرار است 63 نفر از آن‌ها تا پایان ماه جاری میلادی همکاری با آن‌ها قطع شود. 61 نفر باقی‌مانده نیز تا هشتم سپتامبر با مایکروسافت همکاری خواهند داشت. به نظر می‌رسد که این اقدام از طرف مایکروسافت مربوط به قطع همکاری گسترده این شرکت با کارکنانش باشد. تیم 124 نفره حال حاضر مایکروسافت بخشی از شرکت Perceptive Pixel  بودند که در سال 2012 توسط مایکروسافت تصاحب شد.

اما بااین‌وجود مایکروسافت همچنان برای تولید و توسعه سرفیس هاب تصمیمی جدی دارد و قصد دارد تا به این محصول توجه بیشتری کند. سرفیس هاب در حال حاضر تنها در آمریکا و انگلستان به‌طور رسمی به فروش می‌رسد و این محصول حتی باوجوداین محدودیت نیز برای ردموندی ها بسیار پرسود بوده است.

وجود دستگاهی بانام Surface Hub 2 در بیلد جدید ویندوز 10 به شایعات بیشتری در مورد نسخه جدید سرفیس هاب دامن زده است. حتی اخیر یکی از سخنگویان مایکروسافت در مصاحبه‌ای این شایعات را تائید کرد و ادعا کرد که مایکروسافت همچنان به سرفیس هاب متعهد است. به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک باید شاهد تولید نسخه جدید این محصول باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید