مایکروسافت: تاریخ عرضه سرفیس نئو پایان 2020 است

مایکروسافت: تاریخ عرضه سرفیس نئو پایان 2020 است

شرکت مایکروسافت به تازگی از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده که تاریخ عرضه سرفیس نئو در ماه‌های پایانی سال 2020 میلادی است.

در آوریل سال جاری میلادی شایعاتی مبنی بر عرضه سرفیس نئو تا پیش از پایان یافتن نیمه اول 2020 منتشر شده بود و حالا پس از گذشت نزدیک به هشت ماه این محصول آماده فروش در بازار جهانی نشده است. این تأخیرها باعث شده بود تا برخی از تحلیلگران اعلام کنند که شرکت مایکروسافت به احتمال زیاد فروش سرفیس نئو را در سال 2021 آغاز می‌کند و نمی‌تواند این محصول را در سال جاری به بازار عرضه کند.

اما حالا شرکت مایکروسافت رسماً اعلام کرده که این محصول قرار است در ماه‌های پایانی 2020 عرضه شود. مایکروسافت در ماه مه 2020 اعلام کرده بود که تصمیم دارد تا در اواسط سال جاری روی تولید کامپیوترهای سرفیس دارای یک نمایشگر تمرکز کند و تصمیمی برای عرضه محصولات دارای دو نمایشگر در بازار ندارد. Panos Panay مدیر بخش توسعه سرفیس‌ها نیز در توضیحاتی جداگانه این مسئله را تایید کرده بود و اعلام کرده بود که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا همگام با تولید کنندگان کامپیوترهای دسکتاپ نظیر اچ پی و لنوو محصولات خود را آماده عرضه به بازار کند.

اما حالا در روزهای پایانی ماه جولای مایکروسافت تایید کرده که تولید سرفیس نئو همچنان با تأخیر مواجه شده است و تصمیم دارد تا این محصول را در ماه‌های پایانی و فصل تعطیلات سال 2020 به بازار عرضه کند. بررسی‌های اولیه از وب سایت مایکروسافت نیز حاکی از آن است که در بخش فروشگاه آنلاین این وب سایت، تاریخ عرضه سرفیس نئو روی تعطیلات 2020 تنظیم شده است.

سرفیس نئو و سرفیس دو محصولات جدید سخت افزاری مایکروسافت هستند که با دو نمایشگر طراحی شده‌اند. مایکروسافت این محصولات را در اکتبر 2020 میلادی معرفی کرد، با این حال این محصولات هنوز آماده عرضه به بازار نشده‌اند که برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که دلیل این تأخیر به خاطر شیوع کرونا بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید