مایکروسافت: تاریخ عرضه سرفیس نئو پایان ۲۰۲۰ است

شرکت مایکروسافت به تازگی از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده که تاریخ عرضه سرفیس نئو در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی است.

در آوریل سال جاری میلادی شایعاتی مبنی بر عرضه سرفیس نئو تا پیش از پایان یافتن نیمه اول ۲۰۲۰ منتشر شده بود و حالا پس از گذشت نزدیک به هشت ماه این محصول آماده فروش در بازار جهانی نشده است. این تأخیرها باعث شده بود تا برخی از تحلیلگران اعلام کنند که شرکت مایکروسافت به احتمال زیاد فروش سرفیس نئو را در سال ۲۰۲۱ آغاز می‌کند و نمی‌تواند این محصول را در سال جاری به بازار عرضه کند.

اما حالا شرکت مایکروسافت رسماً اعلام کرده که این محصول قرار است در ماه‌های پایانی ۲۰۲۰ عرضه شود. مایکروسافت در ماه مه ۲۰۲۰ اعلام کرده بود که تصمیم دارد تا در اواسط سال جاری روی تولید کامپیوترهای سرفیس دارای یک نمایشگر تمرکز کند و تصمیمی برای عرضه محصولات دارای دو نمایشگر در بازار ندارد. Panos Panay مدیر بخش توسعه سرفیس‌ها نیز در توضیحاتی جداگانه این مسئله را تایید کرده بود و اعلام کرده بود که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا همگام با تولید کنندگان کامپیوترهای دسکتاپ نظیر اچ پی و لنوو محصولات خود را آماده عرضه به بازار کند.

اما حالا در روزهای پایانی ماه جولای مایکروسافت تایید کرده که تولید سرفیس نئو همچنان با تأخیر مواجه شده است و تصمیم دارد تا این محصول را در ماه‌های پایانی و فصل تعطیلات سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه کند. بررسی‌های اولیه از وب سایت مایکروسافت نیز حاکی از آن است که در بخش فروشگاه آنلاین این وب سایت، تاریخ عرضه سرفیس نئو روی تعطیلات ۲۰۲۰ تنظیم شده است.

سرفیس نئو و سرفیس دو محصولات جدید سخت افزاری مایکروسافت هستند که با دو نمایشگر طراحی شده‌اند. مایکروسافت این محصولات را در اکتبر ۲۰۲۰ میلادی معرفی کرد، با این حال این محصولات هنوز آماده عرضه به بازار نشده‌اند که برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که دلیل این تأخیر به خاطر شیوع کرونا بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = شانزده

RZ