مایکروسافت به سرفیس فون علاقه ویژه‌ای دارد

مایکروسافت به سرفیس فون علاقه ویژه‌ای دارد

در حاشیه رویداد دوم اکتبر، Panos Panay مدیر بخش سری محصولات سرفیس در شرکت مایکروسافت مصاحبه‌ای انجام داده است و طی آن در مورد سرفیس فون صحبت کرده است.

وی در این مصاحبه اعلام کرده که شخصاً به ساخت و تولید یک دستگاه جیبی از نوع سرفیس علاقه زیادی دارد و مایکروسافت در آستانه تولید چنین محصولی قرار دارد. وی اعلام کرده که تا پیش از این، دستگاهی مرموز با عنوان اندرومدا در مایکروسافت توسعه داده شد که احتمالاً در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار می‌شود.

وی همچنین اظهاراتی عجیب در مورد سرفیس جیبی مطرح کرده است. Panos Panay اعلام کرد: سرفیس جیبی «عزیز دل من است!» (It’s absolutely my baby) و شخصاً تلاش زیادی می‌کند تا این محصول را در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار کند. با این حال مدیر بخش سری محصولات سرفیس اعلام کرده که مایکروسافت نمی‌تواند قدمی خارج آنچه مشتریان از آن انتظار دارند بردارد. به همین دلیل سرفیس جیبی یا همان سرفیس فون باید زمانی آماده عرضه به بازار شود که بتواند نیاز کاربران در دنیای امروزی را برطرف کنند.

وی در ادامه اعلام کرد که مسئله تولید سرفیس جیبی یا همان سرفیس فون تنها به چالش‌های ساخت یک دستگاه کوچک مربوط نمی‌شود، بلکه مایکروسافت باید راه کاری برای استفاده از سرویس‌های مختلف و ارائه تمامی کارهای یک دستگاه دسکتاپ در یک دستگاه جیبی پیدا کند.

گفتنی است که پروژه تولید و توسعه سرفیس فون تحت عنوان اندرومدا از سال گذشته آغاز شد و مایکروسافت حتی تا مرحله تولید این محصول نیز پیش رفت؛ اما به یک باره مدیران این کمپانی تصمیم گرفتند تا عرضه این محصول به بازار را متوقف کنند. در این میان، ادعای جدید مدیر بخش سرفیس در مایکروسافت حاکی از آن است که مایکروسافت احتمالاً در آینده نزدیک از این محصول رونمایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید