مایکروسافت با حذف محدودیت‌های وان‌نوت، این نرم‌افزار را برای ویندوز رایگان کرد

مایکروسافت با حذف محدودیت‌های وان‌نوت، این نرم‌افزار را برای ویندوز رایگان کرد

OneNote نرم‌افزاری برای نوت‌برداری و تولید محتوا است. مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تمامی محدودیت‌های این سرویس را حذف کرده و این نرم‌افزار را بصورت کاملا رایگان برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر خواهد کرد.

همانطور که پیش از این خواندید، مایکروسافت سرویس وان‌نوت را برای سیستم‌عامل اپل بطور کاملا رایگان عرضه کرد؛ امسال نیز با برداشتن محدودیت‌های وان‌نوت، شاهد عرضه‌ی رایگان آن برای سیستم‌عامل ویندوز خواهیم بود. کاربران می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، این نرم‌افزار را بطور رایگان برای سیستم‌عامل ویندوز ۷ و ۸ از طریق این لینک دانلود کنند.

ویژگی‌های زیر فقط برای کاربرانی که در قبال آن‌ها پول پرداخت کرده‌اند، قابل استفاده بود؛ اما اکنون بصورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته است.

بخش‌های محافظت شده با پسورد: با تخصیص دادن پسورد می‌توانید از اطلاعات مهم خود محافظت کنید.

تاریخچه صفحه: توسط این ویژگی می‌توانید به صفحات قبل و یا بعد مراجعه کنید.

ضبط صوتی و تصویری: می‌توانید هنگام نوت‌برداری بصورت تصویری ضبط کرده و بعدها به بخش مربوطه رجوع کنید.

جستجوی صوتی: با ضبط صدای خود می‌توانید کلمه‌ی مورد نظر را جستجو کنید.

فایل‌های اضافه شده: پرونده‌های آفیس خود و یا فایل‌های دیگری را می‌توانید به نوت‌بوک خود اضافه کنید.

این نرم‌افزار از وان‌درایو برای ذخیره فایل‌ها استفاده می‌کند؛ پس می‌توانید از طریق تمامی دستگاه‌های خود به فایل‌های وان‌نوت دسترسی داشته باشید. با داشتن اکانت رایگان مایکروسافت می‌توانید از 15 گیگابایت فضای رایگان وان‌درایو بهره ببرید و بدون هیچ محدودیتی فایل‌های وان‌نوت خود را ذخیره کنید.

امسال تیم مایکروسافت آفیس تغییرات جدیدی را خواهد داشت؛ این کمپانی در حال توسعه‌ی آفیس 2016 بوده و انتظار می‌رود آفیس لمسی مانند ویندوز ۱۰ در نیمه‌ی دوم سال منتشر شود. برای بهره بردن از اپلیکیشن وان‌نوت جدید، باید از ویندوز ۱۰ نسخه‌ی پیش نمایش که ماه پیش عرضه شد، استفاده کنید. به نظر می‌رسد مایکروسافت این نرم‌افزار را برای کلیه دستگاه‌ها بطور رایگان عرضه کند.

2 دیدگاه برای “مایکروسافت با حذف محدودیت‌های وان‌نوت، این نرم‌افزار را برای ویندوز رایگان کرد

دیدگاهتان را بنویسید