مایکروسافت امسال از سرفیس پرو 4، مایکروسافت بند 2 و مدلهای جدید اسمارت فون های لومیا رونمایی خواهد کرد.

مایکروسافت امسال از سرفیس پرو 4، مایکروسافت بند 2 و مدلهای جدید اسمارت فون های لومیا رونمایی خواهد کرد.

طبق شایعاتی که از هفته گذشته به گوش میرسد، به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت در ماه اکتبر سال جاری میلادی از چند محصول خود رونمایی خواهد کرد. انتظار میرود مایکروسافت در مراسم رونمایی از محصولات جدید خود در ماه اکتبر، از سری جدید تبلت سرفیس، دستبند هوشمند و دو مدل از اسمارت فون های لومیا رونمایی کند.

در ابتدا تمام این شایعات، که از چند روز پیش بحث داغ دنیای فن آوری شده، در ابتدا توسط یک وب سایت چینی مطرح شد که در نهایت توسط وب سایت معتبر Theverge.com مورد تایید قرار گرفت. طبق این اخبار و شایعات،  شرکت مایکروسافت در تاریخ 19 اکتبر سال جاری میلادی از چهار محصول جدید این شرکت رونمایی خواهد کرد. همانطور که گفته شد این محصولات شامل تبلت سرفیس پرو 4، مایکروسافت بند 2 و اسمارت فون های لومیا مدل Lumia 950، و Lumia 950 XL را معرفی خواهد کرد. همچنین شایعاتی مبنی بر معرفی اسمارت فونی با نام  Surface Phone نیز وجود دارد که صحت آن تایید نشده است.

انتظار میرود در اواخر اکتبر امسال شاهد ارائه دستبند هوشمند جدید مایکروسافت با نام  Microsoft Band 2 به بازار باشیم که به نسبت نسل قبلی خود بهبود های چشمگیری داشته باشد. انتظار میرود Microsoft Band 2 راحت تر و کارامد تر از نسل قبلی خود بوده و دارای سنسور های بیشتری باشد.

مایکروسافت در 29 ژوئن امسال از نسخه جدید سیستم عامل ویندوز رونمایی کرد که به نسبت نسخه های قبلی ویندوز، پشتیبانی بهتری از گجت های همراه دارد. امید است که این گجت های جدید با ویندوز 10 همخوانی بهتری داشته باشند و در آینده ای نه چندان دور شاهد اسمارت فون هایی با سیستم عامل ویندوز 10 از طرف مایکروسافت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید