لیبره آفیس به مایکروسافت استور آمد

لیبره آفیس به مایکروسافت استور آمد

توسعه دهندگان لیبره آفیس توانسته‌اند با رایزنی با مایکروسافت، موفق به ارائه این بسته نرم افزاری در مایکروسافت استور شوند، بر همین اساس کاربران می‌توانند این بسته نرم افزاری را از منابع رسمی در ویندوز 10 نصب کنند.

لیبره آفیس در حقیقت یکی از معادل‌های متن باز برای مایکروسافت آفیس به حساب میاید که به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بسته نرم افزاری با شباهت بسیار زیاد به مایکروسافت آفیس توسعه داده شده از و رابط کاربری آن تقریباً شبیه مایکروسافت آفیس توسعه داده شده توسط مایکروسافت است. همین مسئله باعث شده تا کاربران بتوانند با سرعت و راحتی بیشتری بتوانند با این بسته نرم افزاری ارتباط برقرار کنند.

گفتنی است که استفاده از بسته نرم افزاری لیبره آفیس کاملاً رایگان است و توسعه دهندگان آن برای ارائه تمامی قابلیت‌های آن هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند، با این حال نسخه ارائه شده در مایکروسافت استور از این بسته نرم افزاری به صورت دو بخش تهیه شده است. نسخه 2.99 دلاری این مجموعه نرم افزاری هیچ تفاوتی با نسخه عادی آن ندارد و تنها به منظور اهدای پول به توسعه دهندگان ارائه شده است.

کاربران می‌توانند در صورت تمایل نسخه 2.99 دلاری آن را تهیه کنند و به توسعه دهندگان این بسته نرم افزاری برای بهبود هر چه بیشتر قابلیت‌های آن کمک کنند.

این مجموعه نرم افزاری شامل نرم افزار Writer به عنوان معادل ورد، Calc به عنوان معادل اکسل، Impress به عنوان معادل پاورپوینت، Base معادل اکسس می‌شود. علاوه بر این، دو نرم افزار Math و Draw به ترتیب برای ساخت و ویرایش فرمول‌های ریاضیاتی و ساخت گرافیک‌های وکتور و فلوچارت‌ها توسعه داده شده‌اند.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به این لینک لیبره آفیس را از طریق مایکروسافت استور برای ویندوز 10 دانلود و نصب کنند. در صورتی که تمایل به پرداخت هزینه 2.99 دلار ندارید، کافی است گزینه Free Trial آن را دانلود و نصب کنید که هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید