قیمت سرفیس گو 2 فاش شد

قیمت احتمالی سرفیس گو 2 فاش شد

نزدیک به یک ماه است که شایعات مختلفی از تلاش مایکروسافت برای معرفی و عرضه محصولات جدید منتشر شده است و حالا گزارش‌ها حاکی از قیمت احتمالی سرفیس گو 2 هستند.

تا پیش از این بسیاری از اطلاعات فنی و کانفیگ سخت افزاری سرفیس گو 2 و سرفیس بوک 3 در نتایج تست‌های بنچ مارک مشخص شده بود و حالا یک وب سایت ایتالیایی قیمت این محصول را فاش کرده است. وب سایت breakpoint.it اطلاعاتی از مشخصات فنی سرفیس گو 2 منتشر کرده و در نهایت قیمت یورویی این دستگاه را نشان داده است.

قیمت احتمالی سرفیس گو 2 فاش شد

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این وب سایت، قیمت سرفیس گو 2 با کانفیگ میان رده مجهز به پردازنده Core m3-8100y و ظرفیت 64 گیگابایت قرار است 626 یورو باشد.  علاوه بر این نسخه 8 گیگابایت رم به همراه 256 گیگابایت ذخیره سازی این محصول 828 یورو است.

سرفیس گو با پردازنده اینتل پنتیوم سری Y قرار است در دو نسخه متفاوت با قیمت‌های 563 و 945 یورو آماده عرضه به بازار شوند. این وب سایت نشان داده که سرفیس گو 2 احتمالاً دارای 5 کانفیگ مختلف در زمان معرفی و عرضه ابتدایی است. با این حال شرکت مایکروسافت ممکن است در آینده نزدیک کانفیگ های متنوع‌تری از این محصول را آماده عرضه به بازار کند.

گران قیمت‌ترین نسخه سرفیس گو 2 نیز قرار است با قیمت 1053 یورو آماده عرضه شود که دارای سیستم ارتباطی LTE بوده و امکان اتصال همیشگی به اینترنت را دارد. سرفیس گو که نسخه اول آن نزدیک به دو سال پیش آماده معرفی و عرضه به بازار شد از محبوب‌ترین دستگاه‌های ارزان قیمت ویندوزی به حساب میاید و به همین دلیل شرکت مایکروسافت برای عرضه نسخه جدید آن برنامه‌های ویژه‌ای دارد. در صورت حقیقت داشتن اطلاعات منتشر شده این وب سایت ایتالیایی در حال حاضر ما قیمت احتمالی سرفیس گو 2 را میدانیم و مایکروسافت به زودی این محصول را آماده فروش و عرضه در بازار جهانی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید