قلم سرفیس دو شبیه به سرفیس پرو ایکس است

قلم سرفیس دو شبیه به سرفیس پرو ایکس است

شرکت مایکروسافت به زودی سرفیس دو را آماده عرضه به بازار می‌کند و حالا تصویری از این محصول منتشر شده که نشان دهنده شباهت طراحی قلم آن با سرفیس پرو ایکس است.

بر اساس گزارش اخیر منتشر شده در وب سایت Windows United کاربری با نام Frank X. Shaw تصویری از این محصول را در یک مکان عمومی منتشر کرده است که قلم سرفیس نیز همراه آن بوده است. این تصویر گویای آن است که قلم سرفیس دو شباهت زیادی به قلم تعبیه شده در کیبورد سرفیس پرو ایکس دارد.

این تصویر همچنین می‌تواند نشان دهنده آن باشد که سرفیس جدبد در حال حاضر توسط برخی از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد و به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت آن را به مدیران ارشد خود داده تا قابلیت‌های آن را مورد تست و بررسی قرار دهند. گفتنی است که انتشار دهنده این تصویر لزوماً انتصاب آن به سرفیس دارای دو نمایشگر را تایید نکرده اما ظاهر نشان داده شده از آن همراه با دو نمایشگر لمسی که به صورت تاشو هستند می‌تواند گواهی بر ارتباط آن با سرفیس جدید به حساب آید. علاوه بر این ظاهر مشابه قلم این دستگاه با قلم سرفیس پرو ایکس می‌تواند نشانه ای دیگر از صحت این تصویر به حساب آید.

مایکروسافت سرفیس دو را در جریان پاییز 1398 معرفی کرد و حالا تصمیم دارد تا در آینده نزدیک آن را آماده عرضه به بازار جهانی کند. پیش‌بینی‌های منتشر شده حاکی از آن است که مایکروسافت این محصول را تا پیش از اوت 2020 آماده عرضه به صورت عمومی در سراسر جهان می‌کند و پس‌ازآن کاربران در کشورهای مختلف می‌توانند این محصول را خریداری کنند. گفتنی است که به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت این محصول را به صورت تدریجی در بازار کشورهای مختلف موجود می‌کند و برخی از کاربران در برخی از کشورها ممکن است با تأخیر امکان خرید آن را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید