سرفیس های 2018 تا یک ماه دیگر معرفی می‌شوند

 سرفیس های 2018 تا یک ماه دیگر معرفی می‌شوند

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا یک ماه دیگر رویداد جدید خود برای معرفی سری محصولات جدید سرفیس را برگزار کند. در جریان این رویداد، قرار است سرفیس های 2018 معرفی و آماده عرضه به بازار شوند.

تاریخ برگزاری این رویداد به طور مشخص در روز دوم اکتبر سال جاری میلادی، معادل 10 مهر 1397 در نظر گرفته شده است. مایکروسافت تصمیم دارد تا این رویداد را ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا که معادل دوازده و نیم بامداد به وقت تهران می‌شود برگزار کند.  بر اساس شایعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان این رویداد از نسخه ال تی ای سرفیس گو در کنار دیگر محصولات حرفه‌ای سرفیس نظیر نسخه دوم سرفیس استودیو و نسل جدید هدست واقعیت ترکیبی هلو لنز رونمایی کند.

مایکروسافت در سال جاری تا کنون سرفیس گو را معرفی و آماده عرضه کرده است؛ با این حال این کمپانی سری محصولات حرفه‌ای سرفیس را رونمایی نکرده بود. بر اساس شایعات، این کمپانی تصمیم دارد تا سری ششم سرفیس پرو را نیز آماده معرفی و عرضه به بازار کند.

گفتنی است که شایعاتی در مورد معرفی و عرضه سری سوم سرفیس بوک نیز منتشر شده است که البته برخی از تحلیلگران با استدلال اینکه سرفیس بوک 2 به تازگی آماده عرضه به بازار شده است، اقدام به رد این شایعات کرده‌اند.

گفتنی است، شایعات همچنین حاکی از آن است که مایکروسافت در جریان این رویداد از یک تلفن هوشمند از سری محصولات خانواده سرفیس نیز رونمایی می‌کند. اما از آنجایی که پروژه اندرومدا و توسعه سیستم عامل مبتنی بر آن در مایکروسافت متوقف شده است، احتمالاً در صورت صحت داشتن این شایعات اولین تلفن هوشمند تحت برند سرفیس با سیستم عامل اندروید آماده عرضه به بازار خواهد شد.

پیش از این نیز شایعاتی در مورد تلاش مایکروسافت برای تولید و عرضه یک تلفن هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید منتشر شده بود که حالا ممکن است این محصول در جریان رویداد جدید آماده رونمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید