سرفیس هاب 2 اس برای کشور هند آماده عرضه شد

سرفیس هاب 2 اس برای کشور هند آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت پس از مواجه شدن با استقبال تیم‌های کاری برای سرفیس هاب 2 اس این محصول را در کشور هند نیز آماده عرضه کرده است.

سرفیس هاب از مجموعه محصولات سرفیس است که به صورت محدود و صرفاً در برخی از کشورهای جهان آماده عرضه می‌شود. با این حال مایکروسافت به این نتیجه رسیده است که این محصول با استقبال بسیار زیادی در بازار هند همراه می‌شود و به همین دلیل آن را در این کشور آماده عرضه کرده است.

سرفیس هاب 2 اس یکی از محصولات کاربردی از سری محصولات سرفیس است که با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز 10، نمایشگر لمسی و قلم سرفیس پن آماده عرضه شده است. این محصول یک نمایشگر بزرگ است که بیشتر برای تیم‌های کاری ساخته شده است و مایکروسافت برای بهبود تجربه کاربری تیم‌های کاری اپلیکیشن‌هایی نظیر Surface Whiteboard را برای آن توسعه داده است.

این محصول امکان اتصال به کامپیوترهای شخصی سرفیس و دیگر دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 را دارد و از آن طریق امکان مدیریت پروژه‌ها و ارائه‌های مختلف را به کاربران و تیم‌های کاری می‌دهد. سرفیس هاب یک ابزار مناسب برای مدیریت پروژه در تیم های کاری که در رشته های مختلف فعالیت میکنند است و میتواند به افراد یک تیم کاری در زمینه منظم کردن وظایف کمک کند.

این محصول نسخه بهینه شده و بهبود یافته سرفیس هاب است که با نمایشگر بزرگ 50 اینچ همراه با نمایشگر لمسی با پشتیبانی از کیفیت 4K آماده عرضه به بازار شده است. در این نسخه جدید شرکت مایکروسافت وزن سرفیس هاب را تا 40 درصد کاهش داده و تا 50 درصد سرعت و بازدهی گرافیک را افزایش داده است.

همان‌طور که گفته شد سرفیس هاب تنها در برخی از کشورهای جهان آماده عرضه شده است. با این حال تیم‌های کاری امکان خرید این محصول را با ثبت سفارش توسط عامل‌های فروش بین‌المللی محصولات سرفیس دارند. مایکروسافت تصمیم دارد سرفیس هاب 2 اس را در آینده نزدیک در دیگر کشورهای جهان نیز آماده عرضه و فروش کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید