قلم سرفیس دوئو مشابه با گلکسی نوت خواهد بود

قلم سرفیس دوئو - بخشی از مشخصات فنی سرفیس دو پیش از عرضه فاش شد

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در طراحی و ساخت قلم سرفیس دوئو  قابلیت پشتیبانی از قلم استایلوس مشابه با گلکسی نوت استفاده کند.

مایکروسافت در هفته‌های آینده احتمالاً سرفیس دوئو را آماده عرضه به بازار می‌کند. با این حال گزارش‌های منتشر شده از همین حالا حاکی از آن است که قلم سرفیس دوئو دارای رابط کاربری مشابه با گلکسی نوت برای شناسایی قلم استایلوس در سیستم عامل اندروید است و در حقیقت یکی از چالش‌های مایکروسافت در طول چند ماه گذشته برای ساخت سرفیس دوئو و سرفیس نئو  بوده است.

مایکروسافت به تازگی شبیه ساز مرورگر کرومیوم برای سرفیس دوئو را آماده انتشار به توسعه دهندگان کرده است که طی بررسی‌ها مشخص شده که علاوه بر پشتیبانی این مرورگر از دو نمایشگر به طور هم‌زمان، مایکروسافت امکان پشتیبانی از قلم استایلوس را نیز به آن اضافه کرده است.

وب سایت Windows Latest اعلام کرده که سرفیس دوئو قرار است احتمالاً با قلمی مشابه با آنچه در سرفیس پرو ایکس دیده شده آماده عرضه به بازار شود. در حقیقت کاربران این قلم استایلوس را می‌توانند به صورت جداگانه خریداری کنند.

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا سیستم عامل اندروید را با تغییراتی ویژه آماده عرضه در سیستم عامل سرفیس دوئو کند. بر این اساس کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های ارائه شده در گوگل پلی را روی این محصول نصب کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا پس از عرضه سرفیس دوئو پشتیبانی و آپدیت این محصول به اندروید 11 را نیز به کاربران آن ارائه دهد.

سرفیس دوئو و سرفیس نئو از جمله محصولات جدید شرکت مایکروسافت هستند که قرار است با نمایشگر دوگانه آماده عرضه به بازار شوند و شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا آن‌ها را به زودی آماده عرضه به بازار جهانی کند. این محصولات در جریان کنفرانس اکتبر 2019 در کنار سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 آماده معرفی شدند؛ اما تا به امروز آماده عرضه به بازار نشده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید