سرفیس بوک مرموز در ویدیوی رونمایی پردازنده جدید اینتل

سرفیس بوک مرموز در ویدیوی رونمایی پردازنده جدید اینتل

شرکت اینتل روز گذشته از پردازنده های نسل هشتمی خود با بهبود در سرعت پردازش و معماری جدید رونمایی کرد. این پردازنده ها همانطور که اینتل ادعا کرده قرار است ابتدا فقط برای لپ تاپ ها عرضه شوند. اما در این میان نکته ای که بیش از همه در مراسم رونمایی این پردازنده ها جلب توجه کرد، ویدیوی معرفی آنها بود.
نکته مذکور توسط نویسندگان وب سایت MSPoweruser پیدا شده که در آن یک سرفیس بوک مشکی رنگ به عنوان دستگاهی قدرتمند مجهز به پردازنده نسل هشتمی اینتل نشان داده میشود. جالب اینجااست که مایکروسافت از زمان تولید و عرضه سرفیس پرو 2، هیچ کدام از دستگاه های خانواده سرفیس را به رنگ مشکی تولید نکرده، بلکه تمام سرفیس های جدید در رنگ خاکستری متالیک تولید شده اند. همین مسئله میتواند نشانه ای از استفاده از پردازنده های نسل هشتمی اینتل در سری بعدی دستگاه های سرفیس باشد.
در صورت صحیح بودن این شایعات، مایکروسافت، سرفیس بعدی خود را در رنگ مشکی و با پردازنده نسل هشتمی اینتل عرضه خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، مایکروسافت تصمیم دارد تا در ماه اکتبر از نسخه LTE سرفیس پرو رونمایی کند. همین مسئله میتواند نشانه ای از عرضه یک سرفیس بوک جدید با رنگ مشکی در کنار سرفیس پرو LTE باشد.
مایکروسافت اخیرا فریم ویر سرفیس بوک های خود را آپدیت کرده و مشکلات سخت افزاری قبلی آن را برطرف کرده است. در صورتی که مایکروسافت تصمیمی برای عرضه مدلی جدیدتر از سری دستگاه های سرفیس بوک داشته باشد، به احتمال خیلی زیاد محصول جدید را با پردازنده های جدید اینتل عرضه خواهد کرد. مایکروسافت در یکی دو سال گذشته جز تعداد انگشت شماری از کمپانی های تولید کننده کامپیوتر های شخصی بوده که دستگاه های خود را با جدیدترین سخت افزار های روز تولید و عرضه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید