رویداد Microsoft Build 2018 برگزار شد!

رویداد Microsoft Build 2018 برگزار شد!

مایکروسافت تصمیم دارد تا امشب، رویداد Microsoft Build 2018 را برگزار کند. این رویداد، با هدف اطلاع رسانی توسعه دهندگان در زمینه محصولات جدید مایکروسافت برگزار می‌شود.
محتوای این کنفرانس بیشتر روی قابلیت‌ها و امکاناتی که مایکروسافت برای توسعه دهندگان ارائه می‌دهد متمرکز شده است. این رویداد از امشب ساعت 8 به مدت سه روز، در شهر سیاتل برگزار می‌شود. خبر خوب اینجا است که مایکروسافت این رویداد را به صورت زنده و آنلاین نیز پخش خواهد کرد و کاربران می‌توانند آن را از طریق وب سایت رسمی مایکروسافت نیز مشاهده کنند.
انتظار می‌رود که در این رویداد مایکروسافت به قابلیت‌های جدید سیستم عامل ویندوز، نظیر طراحی فلوئنت، کلیپ بورد مبتنی بر ذخیره سازی ابری و قابلیت Windows Set بپردازد.
علاوه بر این، بسیاری از توسعه دهندگان و طرفداران محصولات مایکروسافت پیش بینی کرده‌اند که در این رویداد به فناوری واقعیت ترکیبی و واقعیت افزوده پرداخته می‌شود. واقعیت ترکیبی یکی از مهم‌ترین فناوری‌های اختصاصی مایکروسافت است که ردموندی ها از سال 2015 روی آن تمرکز زیادی کرده‌اند. مایکروسافت به احتمال زیاد در این رویداد به پلتفرم‌های جدید برای استفاده از فناوری واقعیت افزوده خواهد پرداخت.
از طرف دیگر، مایکروسافت ممکن است در طی این رویداد از قابلیت‌ها و طراحی جدید اپلیکیشن‌های پلتفرم ویندوز یونیورسال نیز بپردازد. این اپلیکیشن‌ها قرار است با افزایش کاربری هر چه بیشتر، در آینده‌ای نزدیک جایگاه نرم افزارها و برنامه‌های Win32 را بگیرند.
مایکروسافت احتمالاً در جریان این رویداد از نسخه جدید بسته نرم افزاری آفیس 2019 رونمایی خواهد کرد. نسخه بتای این بسته نرم افزاری از هفته پیش برای برخی از کاربران ارائه شده بود. اما حالا مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا آن را در رویداد امشب به صورت رسمی به دنیا معرفی کند. گفتنی است که موارد دیگری که احتمالاً در این رویداد معرفی خواهند شد، شامل، نسخه جدید ویژوال استودیو و سیستم پردازش ابری مایکروسافت آژور خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید