رویداد جدید مایکروسافت تا حدود سه هفته دیگر برگزار میشود

رویداد جدید مایکروسافت تا حدود سه هفته دیگر برگزار میشود

مایکروسافت قصد دارد در 2 مه امسال یعنی حدود دو هفته دیگر رویدادی از محصولات جدیدش برگزار کند. با نزدیک شدن به این رویداد بحث اخبار و شایعات در مورد ایکه مایکروسافت قصد دارد دقیقا چه محصولی را معرفی کند بسیار داغ شده. بعضی از معرفی نسل جدیدی از محصولات خانواده سرفیس مانند سرفیس پرو 5 یا سرفیس بوک های جدید سخن به میان میاورند و بعضی دیگر ادعا میکنند که مایکروسافت در این رویداد تنها به محصولات نرم افزاری جدید مخصوص نسخه Creators ویندوز 10 اکتفا میکند.
اما باید توجه کرد که با وجود عرضه پردازنده های کیبی لیک به بازار توسط اینتل، بعید به نظر نمیرسد که یکی از مهم ترین محصولاتی که در این رویداد معرفی میشود سرفیس پرو5 باشد. در کنار سرفیس پرو 5، شایعات دیگری در مورد معرفی گوشی هوشمند از خانواده سرفیس و یا معرفی زود هنگام کنسول پروژه اسکورپیو نیز مطرح شده که به نظر نمیرسد به حقیقت تبدیل شوند.
علاوه بر این مطمئن هستیم که مایکروسافت قصد دارد از قابلیت های جدید نرم افزاری نسخه Creators ویندوز 10 پرده برداری کند. و در این میان خدمات آنلاین نرم افزاری مایکروسافت به احتمال خیلی زیاد در معرض تغییرات مهمی قرار خواهند گرفت. اما با این حال هنوز در مورد اینکه آیا قرار است محصولات سخت افزاری توسط کایکروسافت در این رویداد معرفی شود یا خیر، خبری رسمی منتشر نشده و باید منتظر بود و دید ایا مایکروسافت دوباره قصد غافل گیری طرفداران محصولاتش را دارد یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید