تماشا کنید: آگهی ویدیویی جدید سرفیس پرو 3

تماشا کنید: آگهی ویدیویی جدید سرفیس پرو 3

مایکروسافت از تبلت ۱۰.۸ اینچی خود به نام سرفیس ۳رونمایی کرد. این محصول یک تبلت ویندوزی کامل است و می‌تواند جایگزین لپ‌تاپ شود؛ این تبلت ۴۹۹ دلاری قیمت مناسبی دارد و مایکروسافت امیدوار است مورد توجه کاربران قرار گیرد. در همین راستا، ردموندی‌ها چند آگهی ویدیویی برای معرفی بهتر این محصول منتشر کرده‌اند.

مایکروسافت برای معرفی تبلت جدید خود از ویدئوهای متعددی استفاده کرده است، در این ویدئوی جدید کاربرد سرفیس 3 را به طور عملی نشان می‌دهد. این محصول با یک قلم دیجیتالی همراه است که کار کردن با آن را آسان‌تر می‌کند. برخلاف سرفیس 2، سرفیس 3 از نسخه کامل ویندوز (نسخه RT را فراموش کنید) استفاده می‌کند و به لطف پردازنده‌ی اینتل اتم، سیستم‌عاملِ ویندوز 8.1 بر روی آن نصب شده است. به این ترتیب می‌توانید درست مانند یک لپ‌تاپ نرم‌افزارهایی مانند گوگل کروم، آی‌تونز، استیم، فتوشاپ و هزاران برنامه ویندوزی دیگر را بر روی آن نصب کنید. به ادعای مایکروسافت باتری سرفیس 3 می‌تواند تا ۱۰ ساعت پخش مداوم ویدئو را جواب‌گو باشد اما تا عرضه رسمی نمی‌توان صحت این ادعا را تایید کرد.

مایکروسافت تبلت هیبریدی سرفیس 3 را برای کاربرانی که به قدرت کامل سرفیس پرو 3 احتیاج نداشته و به اجرای نرم‌افزارهای ویندوزی وابسته هستند معرفی کرده است. در این تبلت اگر از نرم‌افزارهای سبک‌تری استفاده می‌کنید و عمده کار شما را وبگردی، کار با آفیس و ویرایش ساده تصاویر تشکیل می‌دهد با مشکلی روبرو نخواهید بود.

در آگهی ویدئویی زیر می‌توانید تبلت سرفیس پرو 3 را در عمل تماشا کنید:

دیدگاهتان را بنویسید