تصویر مفهومی جدیدی از سرفیس فون با صفحه نمایش بدون مرز منتشر شد

تصویر مفهومی جدیدی از سرفیس فون با صفحه نمایش بدون مرز منتشر شد

اخبار و شایعات در مورد سرفیس فون تا حدی زیاد شده که بسیاری حتی از تصمیم مایکروسافت در مورد معرفی این تلفن هوشمند اطمینان کامل ندارند. با این حال پتنت های فاش شده از منابع رسمی نشان میدهد که ردموندی ها تلاش زیادی برای ساخت یک تلفن هوشمند با برند سرفیس می کنند. علاوه بر اینکه به تازگی منابع رسمی مایکروسافت ساخت این محصول را تایید کرده اند و در ادامه ادعا کرده اند که سرفیس فون در اواخر 2018 و اوایل 2019 معرفی خواهد شد.

این مسئله درحالی مطرح شده که شایعات تاکیید دارند که سرفیس فون بدون هیچ شکی یکی از مهم ترین و در عین حال قابل توجه ترین محصولات آینده مایکروسافت خواهد بود؛ چرا که مایکروسافت تاکنون زمان و انرژی زیادی را برای این محصول به کار گرفته است.

این مسئله را به طور کامل می توان در پتنت های نمایشگر انعطاف پذیر، حس گر اثر انگشت ویژه و استفاده از بدنه به عنوان آنتن دید. در عین حال، معرفی iPhone X به تازگی موجی عجیب از شایعات در مورد سرفیس فون را به راه انداخته است.

این شایعات ادعا میکنند که مایکروسافت برای رقابت با اپل، از طراحی صفحه نمایش بدون مرز در سرفیس فون استفاده خواهد کرد. از آنجایی که مهم ترین مشخصه سری محصولات سرفیس، قلم استایلوس و کیبورد قابل جدا شدن است، به نظر میرسد که ردموندی تلاش کنند تا کیبوری فیزیکی جداشدنی با طراحی خاصی را در سرفیس فون تعبیه کنند.

تصویر مفهومی جدید همچنین به یک نکته دیگری نیز اشاره دارد. سرفیس فون ممکن است مانند سرفیس لپ تاپ در رنگ های متنوعی تولید کند. کمااینکه تا پیش از این نیز تلفن های تولید شده این شرکت در رنگ های مختلفی نظیر آبی، قرمز، سبز و نارنجی تولید شده بودند. گفتنی است که از زمان معرفی سرفیس پرو 4، تمامی محصولات خانواده سرفیس به غیر از سرفیس لپ تاپ در رنگ خاکستری تولید شده بودند

دیدگاهتان را بنویسید