بیلد 18362 ویندوز 10 آماده عرضه در برنامه اینسایدر شد

بیلد 18362 ویندوز 10 آماده عرضه در برنامه اینسایدر شد

شرکت مایکروسافت از امروز دو بیلد جدید از سیستم عامل ویندوز 10 را برای کاربران عضو برنامه اینسایدر کرده است که از همین حالا می‌توان آن‌ها را روی کامپیوترهای شخصی نصب کرد.

این آپدیت در دو بیلد جداگانه با شماره‌های 18362.10014 و 18362.10015 آماده عرضه شده است که تغییرات بسیار کمی با یک دیگر دارند. این دو آپدیت به صورت هم‌زمان برای کاربران آماده عرضه شده است و بسته به اینکه کاربران عضو بخش Slow Ring یا Fast Ring برنامه اینسایدر باشند می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند.

مایکروسافت در توسعه و عرضه این به روز رسانی‌های جدید تغییرات ویژه‌ای را ارائه داده است تا آن‌ها را در برنامه اینسایدر مورد تست و بررسی قرار دهد.

تغییرات مشترک این دو بیلد جدید از سیستم عامل ویندوز 10 شامل بهبود سطح امنیتی کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده AMD64 و افزایش سرعت اجرای نرم افزارهای مبتنی بر پلتفرم Win32 می‌شود. در این آپدیت همچنین بخش جست و جو به فایل اکسپلورر اضافه شده است تا کاربران از آن طریق بتوانند موارد مختلف را علاوه بر جست و جو در میان فایل‌های خود، در اینترنت نیز مورد جست و جو قرار دهند. بر این اساس جست و جو کردن موارد مختلف در اینترنت در این آپدیت جدید لزوماً محدود به باز کردن مرورگر اینترنتی نیست و فایل اکسپلورر به طور کاملاً سازگار با مایکروسافت اج می‌تواند محتوای مختلف را در اینترنت جست و جو کند.

مایکروسافت همچنین روند کاری دکمه Fn در کامپیوترهای ویندوزی را تغییر داده است که بر اساس آن، کاربران می‌توانند به انتخاب خود یکی از روش‌های معمول برای باز کردن سری دکمه‌های F یا دکمه‌های کاربردی یا همان Hot Key را داشته باشند.

کاربرانی که تمایل به دانلود و نصب این به روز رسانی‌های بتا را دارند می‌توانند از همین حالا با عضویت در برنامه اینسایدر اقدام به نصب و تست قابلیت‌های آن کنند.

دیدگاهتان را بنویسید