بنچ مارک سرفیس استودیوی 2 فاش شد

بنچ مارک سرفیس استودیوی 2 فاش شد

مایکروسافت تصمیم دارد تا در هفته آینده کنفرانس خود برای معرفی محصولات جدید سرفیس را برگزار کند و حالا تنها چند روز باقی مانده به این رویداد، بنچ مارک سرفیس استودیوی 2 در کنار تصاویر مربوط به سرفیس پرو 6 منتشر شده است.

بر اساس اطلاعات فاش شده اخیر شرکت مایکروسافت سرفیس استودیوی 2 را در پروژه‌ای تحت عنوان Capitola توسعه داده است و قرار است این محصول را به زودی آماده عرضه به بازار کند. اطلاعات مربوط به بنچ مارک سرفیس استودیوی 2 در پایگاه داده گیک بنچ منتشر شده است. بر اساس این اطلاعات، سرفیس استودیو 2 دست کم دارای یک مدل مجهز به پردازنده نسل هفتم Core i7 شرکت اینتل به همراه 32 گیگابایت رم خواهد بود.

در این اطلاعات مشخص شده است که سرفیس استودیوی 2 امتیاز 4680 را برای پردازش‌های تک هسته‌ای و همچنین امتیاز 15915 را برای پردازش‌های چند هسته‌ای دریافت کرده است. پردازنده اصلی سرفیس استودیوی 2 قرار است Core i7 شرکت اینتل باشد، با این حال اطلاعات مبتنی بر استفاده از تراشه‌های اینتل زئون و همچنین Core i9 شرکت اینتل نیز منتشر شده است.

بر همین اساس، نسخه‌های پرچم‌دار سرفیس استودیو 2 قرار است به عنوان یک ورک استیشن‌های کاملاً حرفه‌ای آماده عرضه به بازار شوند که دارای پردازنده‌های اینتل زئون خواهند بود. این اطلاعات در حالی منتشر شده است که مایکروسافت هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد زمان عرضه سرفیس استودیوی 2 و یا خصوصیات سخت افزاری این محصول را ارائه نداده است. بر همین اساس باید تا برگزاری رویداد کنفرانس دوم اکتبر منتظر بود و دید که مایکروسافت چه محصولاتی را با چه خصوصیات سخت افزاری آماده عرضه به بازار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید