بررسی آیپد پرو 9.7 اینچی

بررسی آیپد پرو 9.7 اینچی

شرکت اپل در سال 2015 مدل جدیدی از تبلت های آیپد را برای رقابت با تبلت های حرفه ای موجود در بازار از جمله تبلت های مایکروسافت سرفیس معرفی کرد. نسل اولیه این تبلت ها در نوامبر 2015 با صفحه نمایش 12.9 اینچ به بازار معرفی شد. این تبلت ها که با سیستم عامل iOS و پردازنده های معماری شده توسط خود شرکت اپل طراحی شده بود، برای اجرای کار های حرفه ای تولید شده بود. هدف اصلی از ساخت این تبلت ها توسط اپل ساخت دستگاهی بود که بتواند به اندازه یک تبلت و همینطور تا حدودی به اندازه یک لپ تاپ برای کاربرش خدمات رسانی کند.
در کنار وجود پردازنده قدرتمند، وزن پایین و کارایی بالا، تبلت های iPad Pro 12.9 اینچی اپل یک مشکل خیلی بزرگ داشتند و آن نیز اندازه بسیار بزرگ آنها بود. اپل در 31 مارس 2016 از مدل جدیدی از این نوع تبلت ها با اندازه کوچک تر پرداه برداری کرد که قابلیت حمل خیلی بهتری به نسبت قبل داشتند. آیپد پروی 9.7 اینچی در کنار قدرت و کارایی بالا قابلیت حمل خیلی بهتری به اندازه آیپد پروی قبلی داشت و حتی میتوان آن را با آیپد ایر 2 مقایسه کرد و میتوانست تا حدود زیادی نیاز کاربران بیشتری را برطرف سازد.
این تبلت نیز مانند دیگر نسل قبلی خود با دو ابزارک دیگر برای اجرای بهتر کارها به بازار آمد. آیپد پروی 9.7 اینچی دارای قلم، و کیبرد است که در صورت تهیه میتوان از آن به بهترین نحو استفاده کرد. همچنین این آیپد نیز مانند نسل قبلی خود از نظر سخت افزاری در سه مدل 32 گیگ وای فای، 128 وای فای و 128 LTE منتشر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید