با رداستون 4؛ آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 آشنا شوید

با رداستون 4؛ آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 آشنا شوید

تنها چند روز از عرضه عمومی آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators گذشته و حالا تصاویری از آپدیت آینده ویندوز 10 به همراه تغییرات بسیار زیاد در رابط کاربری فاش شده است.

آپدیت پاییزی ویندوز 10 با عنوان Fall Creators از هفته گذشته به صورت عمومی عرضه شده است و حالا کمپانی بزرگ ردموند روی آپدیت بعدی سیستم عامل خود، یعنی رداستون 4 تمرکز کرده است. بر همین اساس ویندوز 10 قرار است در آپدیت رداستون 4 تحت تأثیر تغییرات بسیار زیادی در رابط کاربری قرار بگیرد.

رداستون 4 قرار است اویل سال آینده میلادی عرضه شود و تیم مهندسی مایکروسافت در حال حاضر اعلام کرده‌اند که در حال کار روی قابلیت‌های جدید این آپدیت هستند. رد استون 4 در مقایسه با Fall Creators تغییرات بیشتری خواهد داشت و در آن قرار است قابلیت‌هایی نظیر Windows Timelineبه ویندوز 10 اضافه شود.

رداستون 4 قرار است با استفاده از طراحی فلوئنت اجزای بیشتری از ویندوز 10 را تحت تأثیر خود قرار دهد. بر همین اساس، مایکروسافت در حال کار روی اجرای طراحی فلوئنت در بخش‌های مختلف رابط کاربری ویندوز 10 است. همچنین قرار است ویندوز 10 در رداستون 4 مجهز به تسک بار “آکریلیکی” شود و منوی استارت تحت تأثیر موارد بیشتری به نسبت Fall Creators قرار گیرد.  مایکروسافت همچنین تنظیم دارد تا تمامی بخش‌هایSettings در ویندوز 10 را تغییر دهد.

با رداستون 4؛ آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 آشنا شوید

در حال حاضر چند اسکرین شات از رداستون 4 به بیرون درز پیدا کرده که نشان از تغییرات بسیار زیاد سیستم عامل جدید مایکروسافت به همراه آپدیت آینده‌اش دارد.

مایکروسافت تصمیم دارد تا ساید بار جدیدی برای ویندوز 10 طراحی کند که در طی آن طراحی فلوئنت جدید به طور  کامل روی ویندوز 10 اجرایی  و اعمال شود. همان‌طور که گفته شد، نسخه نهایی آپدیت رداستون 4 قرار است در ماه‌های ابتدایی سال 2018 به صورت عمومی آماده عرضه عمومی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید