امکان تبدیل عکس‌ها به جدول در اکسل ۲۰۱۹ اضافه شد

امکان تبدیل عکس‌ها به جدول در اکسل ۲۰۱۹ اضافه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آفیس ۲۰۱۹ را آماده عرضه به کاربران عمومی کرده است و حالا یکی از قابلیت‌هایی که در بررسی اولیه این بسته نرم افزاری کشف شده، امکان تبدیل عکس‌ها به جدول از طریق اکسل ۲۰۱۹ است.

کاربران می‌توانند از طریق این نسخه از نرم افزار اکسل هر عکسی که در آن مشخصا جدول وجود داشته باشد را به یک صفحه گسترده انتقال دهند. این کار باعث می‌شود را روند تبدیل جدول‌های دست نوشته به صفحات گسترده در فایل اکسل آسان تر شود و کاربران با طی کردن فرایندی سریع تر به صفحات گسترده مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

کاربران کافی است با باز کردن بخش insert در اکسل ۲۰۱۹ گزینه insert dara from pictureرا زده و از طریق آن تصاویر را به اکسل تبدیل کنند.

این قابلیت به طور مشخص مشکلات مربوط به وارد کردن اطلاعات در صفحات گسترده را از بین میبرد و کاربران میتوانند هر چه سریع‌تر کارهای مختلف شخصی و حرفه‌ای را با آن انجام دهند.

این قابلیت یکی از بخش‌های اکسل در آفیس ۲۰۱۹ است و کاربران می‌توانند با دانلود و نصب این بسته نرم‌ افزاری  به قابلیت های جدید ارائه شده دسترسی داشته باشند.

علاوه بر قابلیت یاد شده مایکروسافت برخی از تابع ها و قابلیت‌های محاسباتی اکسل ۲۰۱۹ را بهبود بخشیده است بر همین اساس کاربران می‌توانند با استفاده از آفیس ۲۰۱۹ به صورت هوشمند با صفحات گسترده کار کند.

بسته نرم افزاری آفیس ۲۰۱۹ به تازگی آماده عرضه شده است. این بسته نرم افزاری دارای قابلیت‌های ویژه برای تمام نرم افزارها شامل ورد اکسل پاورپوینت و غیره می‌شود. بسته از همین حالا از طریق وب سایت رسمی مایکروسافت آماده دانلود و نصب کنید کامپیوترهای ویندوزی و مبتنی بر سیستم‌عامل مک او اس است. کاربران می توانند به مدت یک ماه از این بسته نرم افزاری به صورت رایگان استفاده کنند و پس از آن باید لایسنس آن را خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید