امکان اشتراک گذاری موسیقی‌ها از اسپاتیفای در اسکایپ ارائه شد

امکان اشتراک گذاری موسیقی‌ها از اسپاتیفای در اسکایپ ارائه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که در نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان اسکایپ برای تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آی او اس و اندروید، امکان اشتراک گذاری موسیقی‌ها از اسپاتیفای را فراهم کرده است.

کاربران با دانلود و نصب نسخه جدید پیام رسان اسکایپ می‌توانند  به صورت مستقیم و در هنگام چت با دوستان خود، موسیقی‌های خود را از طریق اسپاتیفای با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند. در این تغییرات، کاربران کافی است در هنگام چت، آیکون +  در قسمت پایینی و سمت چپ هر پیام را بزنند و از طریق آن روی آیکون اسپاتیفای کلیک کرده و در نهایت موسیقی مورد نظر خود را از اسپاتیفای به دوستان ارسال کنند. این قسمت تا پیش از این تنها امکان استراک گذاری لینک ها، عکس ها، ویدیو ها و برخی از فرمت های خاص از فایل ها را میداد.

پس از انتخاب آیکون اسپاتیفای، کاربران امکان جست و جوی یک آهنگ مشخص یا آلبوم و هنرمند را دارند. گفتنی است که موارد جست و جو شده، در صورت ارسال قابلیت پخش به صورت مستقیم از طریق اسکایپ را دارند و دیگر نیازی به مراجعه به اپلیکیشن اسپاتیفای نخواهند داشت.

قابلیت ارائه شده به طور مشخص حاصل همکاری مایکروسافت و اسپاتیفای است. تا پیش از این نیز مایکروسافت در زمان توسعه نسخه‌های جدید ویندوز 10 اعلام کرده بود که با حذف سرویس پخش موسیقی Groove Music امکاناتی ویژه را برای مهاجرت کاربران به اسپاتیفای فراهم کرده است. علاوه بر این، مایکروسافت تصمیم دارد تا با همکاری اسپاتیفای در آینده نزدیک امکان استفاده از رابط کاربری لمسی اسپاتیفای در دستگاه‌های ویندوزی نظیر سرفیس ها را فراهم کند.

کاربران برای استفاده از قابلیت اشتراک گذاری موسیقی از اسپاتیفای در اسکایپ می‌توانند از همین حالا با مراجعه به پلی استور و اپ استور نسخه جدید اسکایپ را دریافت و روی گوشی تلفن هوشمند و تبلتئ خود نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید