اطلاعات در مورد نسخه LTE سرفیس پرو 2017 فاش شد

اطلاعات در مورد نسخه LTE سرفیس پرو 2017 فاش شد

مایکروسافت زمانی که در جریان رویداد دو ماه می امسال از سرفیس پروی جدید این کمپانی رونمایی کرد، اعلام کرد که نسخه ای خاص با قابلیت اتصال به شبکه همراه از این تبلت نیز در آینده ای نزدیک آماده عرضه خواهد شد. این مسئله در حالی مطرح شد که  تا به امروز نزدیک به شش ماه از ادعای مایکروسافت گذشته و هنوز خبری از نسخه LTE سرفیس پروی 2017 در دست نیست.

روز گذشته اما خبر هایی ضد و نقیض از لندن باعث شد تا حدس وگمان ها در مورد نزدیک بودن زمان عرضه این محصول همه جا منتشر شود. بر همین اساس روز گذشته یکی از فروشگاه های آنلاین انگلستان به نام Misco پیش فروش نسخه LTE سرفیس پرو 4 را آغاز کرد.

این وب سایت سرفیس پرو LTE را از یک روز پیش با قیمت 1169 یورو و با پردازنده Core i5، 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت اس اس دی شروع  کرده است. این پیش فروش در حالی آماده گرفتن سفارش ها شده که منابع رسمی مایکروسافت هنوز حتی در مورد وجود سرفیس پرو LTE تا ماه آینده سخنی به میان نیاورده اند.

تا پیش از این نیز مایکروسافت اعلام کرده بود که در روز های پایان ماه اکتبر امسال از سرفیس های جدید رونمایی خواهد کرد که به نظر میرسد یکی از مهم ترین محصولات رونمایی شده در رویداد ماه آینده مایکروسافت نسخه LTE سرفیس پرو باشد.

بر اساس پیش بینی ها سرفیس پرو LTE در کنار نسل بعدی سرفیس استویدیو و سرفیس هاب و حتی تلفن هوشمندی با برند سرفیس از جمله محصولاتی هستند که در رویداد اکتبر معرفی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید