احتمال عرضه نهایی هدست های واقعیت ترکیبی مایکروسافت بدون پشتیبانی از SteamVR

احتمال عرضه نهایی هدست های واقعیت ترکیبی مایکروسافت بدون پشتیبانی از SteamVR

مایکروسافت هفته گذشته از هدست های واقعیت ترکیبی جدید با همکاری شرکای تجاری خود نظیر لنوو، دل و ایسر در نمایشگاه IFA 2017 رونمایی کرد. ردموندی ها در عین حال اعلام کردند که قابلیت های پردازشی واقعیت ترکیبی ویندوز را بهبود خواهند داد تا برای این هدست ها مناسب باشد.
فروش این هدست ها قرار است هم زمان با عرضه آپدیت پاییزی در روز هفدهم اکتبر شروع شود و با وجود اینکه در زمان معرفی این هدست ها ادعا شد که پشتیبانی از بازی های واقعیت مجازی از جمله بازی های SteamVR نیز برای این هدستها ارائه میشود، اما احتمالا این قابلیت حداقل در روز های ابتدایی فروش این محصولات ارائه نخواهد شد.
شنیده ها حاکی از آن است که هدست های واقعیت ترکیبی از محتوای SteamVR در زمان عرضه ابتدایی پشتیبانی نخواهند کرد. بر اساس وب سایت آلمانیComputerBase، مدیر بخش ارتباطات مردمی دپارتمان واقعیت ترکیبی مایکروسافت Greg Sullivan اعلام کرده که تاریخ ارائه و پشتیبانی از SteamVR در این هدست ها هنوز معلوم نیست. او همچنین ادعا کرده که شرکت های تولید کننده به تازگی کار برروی این قابلیت را شروع کرده اند و به نظر نمیرسد که بتوانند تا ضرب العجل هفدهم اکتبر این قابلیت را در محصولات جدید ارائه دهند.
با این وجود به احتمال زیاد پشتیبانی از بازی های واقعیت مجازی استیم پس از عرضه هدست های واقعیت مجازی مایکروسافت ارائه خواهند شد اما با این حال باید تا تاریخ هفدهم و روز عرضه و فروش این هدست ها منتظر بود و دید که آیا ردموندی ها میتوانند این قابلیت را به موقع عرضه کنند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید