احتمالا مرورگر اج نیز به برنامه اینسایدر بپیوندد

احتمالا مرورگر اج نیز به برنامه اینسایدر بپیوندد

مایکروسافت اخیرا توجه خاصی به برنامه اینسایدر پیدا کرده است تا حدی که بسیاری از بخش های مهم ویندوز 10 را در این برنامه مورد تست قرار داده. ویندوز اینسایدر برنامه ای اجرا شده توسط مایکروسافت است که طی آن کاربران به صورت داوطلبانه از قابلیت ها و ویژگی های جدید، به همراه آپدیت های آینده بخش های مختلف سیستم عامل ویندوز بهره مند میشوند.

بر همین اساس تنها چند روز پیش مایکروسافت تصمیم گرفت تا فریم ویر و درایور های محصولات سرفیس را نیز برروی کاربران اینسایدر تست کند که در حال حاضر کاربران اینسایدر سرفیس لپ تاپ میتوانند از آپدیت های جدید استفاده کنند.

مایکروسافت به تازگی تصمیم به راه اندازه برنامه ای جدید با عنوان Edge Insider گرفته است. این برنامه به منظور بهبود هر چه سریع تر و بیشتر مرورگر پیش فرض ویندوز 10 انجام شده است. با این وجود مایکروسافت از کاربران بینگ اینسایدر نظر سنجی مبنی بر رضایت در مورد به راه اندازی اج اینسایدر را شروع کرده است.

پیش بینی میشود که در برنامه اج اینسایدر، مایکروسافت از قابلیت های مختلف این مرور گر از جمله افزونه های جدید استفاده کند تا در صورت انجام تست های لازم، سریع تر از آنچه که تا پیش از این وجود داشته وارد برنامه عرضه عمومی شود.

دیدگاهتان را بنویسید