آپدیت فریم ویر سپتامبر سرفیس پرو 3 و سرفیس پرو 4 منتشر شد

آپدیت فریم ویر سپتامبر سرفیس پرو 3 و سرفیس پرو 4 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی و از چند ساعت پیش، آپدیت فریم ویر ماه سپتامبر سرفیس پرو 3 و سرفیس پرو 4 را آماده عرضه کرده است. در این آپدیت درایور بسیاری از قطعات سخت افزاری تعبیه شده در سرفیس پروها به روز رسانی شده است تا دستگاه‌ها با سازگاری بهتری سیستم عامل ویندوز 10 را اجرا کنند و پاسخگویی مناسب‌تری به کارهای مورد نیاز کاربران داشته باشند.

در آپدیت فریم ویر سرفیس پرو 3 بازدهی باتری و مصرف انرژی پردازنده بهینه‌تر شده است و دستگاه‌ها پس از دریافت این به روز رسانی دوام بیشتری برای کار طولانی مدت با باتری خواهند داشت.

با وجود اینکه تغییرات اعمالی در آپدیت فریم ویر سپتامبر سرفیس پرو 3 بسیار خلاصه و کوچک بوده است، آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس پرو 4 تغییرات بیشتری را به قطعات سخت افزاری اعمال کرده است. بر اساس این تغییرات، درایور بلوتوث و وایرلس به روز شده‌اند تا سرعت برقراری ارتباط بی‌سیم در سرفیس پرو 4 بهتر شود. مایکروسافت همچنین در نسخه جدید درایور سیستم‌های ارتباطی مشکلات امنیتی که تا پیش از این در سرفیس پرو 4 وجود داشت را برطرف کرده است.

از آنجایی که آپدیت‌های جدید روی فریم ویر دستگاه‌ها تغییرات مهمی را اعمال می‌کنند، به کاربران توصیه می‌شود تا در حین دانلود و نصب آن موارد احتیاط را رعایت کنند. بر همین اساس، کاربران باید از عدم خاموشی ناگهانی، اتصال شارژر به دستگاه و همچنین عدم قطعی اتصال دستگاه به اینترنت مطمئن شوند. بر همین اساس، توصیه می‌شود تا در حین دانلود و نصب حتماً دستگاه را به شارژر و اینترنت پر سرعت متصل کنید.

کاربران می‌توانند از همین حالا با مراجعه به بخش Windows Update واقع در بخش تنظیمات اصلی ویندوز 10 اقدام به دانلود و نصب این آپدیت کنند. گفتنی است، این آپدیت همچنین می‌تواند به صورت خودکار نیز روی سیستم عامل دستگاه نصب شود.

دیدگاهتان را بنویسید