آپدیت فریم ویر جدید برای سری محصولات سرفیس ارائه شد

آپدیت فریم ویر جدید برای سری محصولات سرفیس ارائه شد

شرکت مایکروسافت از چند روز پیش آپدیت فریم ویر جدید دستگاه‌های سرفیس را در اختیار کاربران اینسایدر قرار داده است.

نسخه 135.2139.257.0 و 135.2114.3.0 فریم ویر سرفیس پرو 2017، سرفیس لپ تاپ و سرفیس بوک از همین حالا به منظور تست در اختیار کاربران اینسایدر قرار گرفته است.

مایکروسافت اعلام کرده که در این به روز رسانی جدید دستگاه‌های سرفیس با عمر باتری بهینه‌تری کار خواهند کرد و بازدهی سیستم عامل ویندوز 10 با سخت افزارهای ارائه شده در دستگاه‌های مذکور، بهبود خواهد یافت.

با وجود ادعای منابع رسمی مایکروسافت در مورد بهبود عمر باتری و عملکرد دستگاه در این به روز رسانی، این کمپانی هنوز لاگ تغییرات یا همان Change Log این آپدیت را منتشر نکرده است و هنوز به صورت جزئی معلوم نیست که چه تغییراتی در آن ارائه شده است. تغییرات ارائه شده در این نسخه از فریم ویر سرفیس ها به احتمال زیاد شامل به روز رسانی درایورهای سخت افزاری می‌شود تا از طریق آن، قطعات مختلف سرفیس با سازگاری بهتری با ویندوز 10 و نرم افزارهای مختلف کار کنند.

این آپدیت در حال حاضر در اختیار کاربران ویندوز اینسایدر قرار گرفته است و هنوز در مرحله تست قرار دارد. مایکروسافت تصمیم دارد تا پس از انجام تست‌های مختلف روی این آپدیت، آن را در آینده‌ای نزدیک، آماده عرضه به کاربران عادی کند. پیش بینی می‌شود که این آپدیت، تا پیش از پایان ماه می به صورت عمومی برای کاربران عادی نیز آماده عرضه شود.

اگر از کاربران اینسایدر هستید، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به بخش Windows Update به روز رسانی جدید فریم ویر دستگاه سرفیس خود را دریافت کنید. از آنجایی که این آپدیت در مرحله تست است، ممکن است باعث اختلال در کارکرد دستگاه شود به همین دلیل توصیه می‌شود تا برای حفظ اطلاعات و بازدهی هر چه بیشتر دستگاه خود، از نصب آن روی دستگاه سرفیس خودداری کنید و تا عرضه نهایی آن برای کاربران عمومی صبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید