آپدیت فریم ویر جدید برای برخی از سری محصولات سرفیس منتشر شد

آپدیت فریم ویر جدید برای برخی از سری محصولات سرفیس منتشر شد

مایکروسافت از روز گذشته، آپدیت جدید فریم ویر برخی از دستگاه‌های سرفیس را منتشر کرده است. این آپدیت برای سرفیس استودیو و سرفیس پرو 2017 آماده عرضه شده است و کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی ویندوز 10 آن را دریافت کرده و روی دستگاه خود نصب کنند.

تغییرات اعمال شده در سرفیس استودیو، شامل رفع باگ‌های مربوط به سازگاری قلم استایلوس «سرفیس پن» می‌شود. تا پیش از این، برخی از کاربران گزارش‌هایی مبنی بر وجود مشکلاتی در زمینه اختلال کارکرد رابط لمسی نمایشگر در حین کار با سرفیس پن و همچنین عدم اتصال سریع این اکسسوری به سرفیس استودیو را داده بودند. اما حالا مایکروسافت با ارائه آپدیت فریم ویر جدید مشکلات یاد شده را برای کاربران سرفیس استودیو حل کرده است.

به طور کل لاگ تغییرات فریم ویر جدید سرفیس استودیو، شامل موارد زیر می‌شود:

  1. رفع باگ‌های مربوط به عدم سازگاری رابط لمسی نمایشگر هنگام کار با سرفیس پن
  2. رفع مشکلات مربوط به اتصال سرفیس پن به قلم از طریق بلوتوث
  3. رفع مشکلات مربوط به تغییر تنظیمات سرفیس پن از طرق اپلیکیشن Surface

علاوه بر سرفیس استودیو، فریم ویر نسخه LTE سرفیس پرو 2017 نیز به روز رسانی شده است. تنها تغییرات ارائه شده در این آپدیت برای سرفیس پرو 2017 شامل رفع باگ جزئی نسخه‌های eSIM این محصول در برخی از کشورها می‌شود.

گفتنی است آپدیت یاد شده همانند تمامی به روز رسانی‌های فریم ویر، باید با رعایت موارد ایمنی نصب شوند و کاربران از اتصال شارژر و اینترنت به دستگاه اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این، خاموشی ناگهانی در حین نصب آپدیت‌ها ممکن است اختلالی جدی در روند کارکرد دستگاه ایجاد کند و کاربران باید از آن اجتناب کنند. پس از نصب آپدیت یاد شده، ممکن است دستگاه‌های سرفیس در طی یک یا دو ریستارت اول با کمی تأخیر آماده کار شوند که این مسئله، مدتی کوتاه پس از استفاده، بهبود پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید