آپدیت فریم جدید برای سرفیس گو منتشر شد

آپدیت فریم جدید برای سرفیس گو منتشر شد

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش اقدام به عرضه آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس گو کرده است.

در این آپدیت بسیاری از باگ‌های نرم افزاری برطرف شده و درایور قطعات سخت افزاری آپدیت شده‌اند تا روند کارکرد سرفیس گو برای کاربران آسان‌تر و سریع‌تر شود. در این آپدیت مایکروسافت سیستم تشخیص نمایشگر لمسی و همچنین سیستم‌های ارتباطی مربوط به قطعات بلوتوث و وای فای را بهتر کرده است.

بر همین اساس، سرفیس گو از این پس می‌تواند با سرعت بیشتری به شبکه‌های بی‌سیم متصل شود و لوازم جانبی متصل نظیر سرفیس ماوس دیگر امکان دسترسی بدون محدودیت را خواهند داشت.

مایکروسافت همچنین امنیت سرفیس گو را در آپدیت فریم ویر جدید بهبود داده است تا از طریق آن کاربران بتوانند با ایمنی بیشتری از دستگاه‌های خود استفاده کنند. سیستم رمزگذاری قطعات سخت افزاری مبتنی بر فریم ویر دستگاه‌ها از این پس بهینه‌تر شده است تا اطلاعات ذخیره شده در حافظه محلی سرفیس گو بتواند با سرعت بیشتری فایل‌های رمز گذاری شده را فراخوانی کند و در عین امنیت بالا، سرعت کارکرد دستگاه‌ها را نیز افزایش دهد.

برای دریافت این آپدیت امنیتی کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات اصلی ویندوز 10 و مشخصاً زیر شاخه Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates به روز رسانی جدید را دریافت کنند. گفتنی است که برای دریافت این به روز رسانی دستگاه به هیچ وجه نباید از اینترنت قطع شود و همچنین نباید به صورت ناگهانی خاموش شود. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا حتماً پیش از دانلود و نصب این به روز رسانی دستگاه را به شارژر و اینترنت پر سرعت متصل کنند و از آپدیت دستگاه در حین حرکت خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید